Oferta pracy

Strategic Account Manager

RESPECT ENERGY S.A.

Ludwika Rydygiera 8

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów: strategicznych (duże firmy i korporacje) oraz średnich

  • Proaktywne działania w docieraniu do osób decyzyjnych

  • Spotkania z Klientami

  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży

  • Ofertowanie, negocjacje i podpisywanie umów

  • Udział w konferencjach i reprezentowanie firmy

  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w branży energetycznej w sprzedaży do Klientów B2B

  • Min. 5 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w pozostałych branżach

  • Posiadanie relacji do kluczowych osób w dużych firmach

  • Wiedza z zakresu działania rynku energii

  • Samodzielne prowadzenie działań prospektingowych wśród nowych Klientów

  • Znajomość i umiejętność stosowania technik sprzedażowych

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie na szybko rozwijającym się rynku

  • Wynagrodzenie stałe oraz prowizje za sprzedaż (mogące stanowić wielokrotność wynagrodzenia stałego)

  • Samochód służbowy (z opcją do użytku prywatnego) oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia i wsparcie wdrożeniowe

  • Wsparcie przełożonego i dobrą atmosferę

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Kafeterię Benefitów po okresie próbnym

  • Pracę w zespole silnie zorientowanym na rozwój i współpracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • kafeteria benefitów

  • system prowizyjny

  • Preferowane osoby z Warszawy - praca stacjonarna

  • Dla osób z innych lokalizacji możliwość pracy hybrydowej (2 x w tygodniu biuro w Warszawie)

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy