Logo Pracuj.pl

Strategic Buyer

Cortex Chemicals Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring rynku w zakresie oferowanych surowców dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego lub chemii technicznej pod kątem technologii, sytuacji producentów oraz trendów cenowych
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych - stały kontakt z dostawcami obejmujący korespondencję, spotkania oraz udział w targach czy innych wydarzeniach branżowych
  • Rozwijanie portfolio produktowego oraz nadzór nad procesem wdrożenia nowych surowców zgodnie z przyjętą strategią
  • Kształtowanie optymalnej polityki cenowej poprzez sprawne negocjowanie warunków handlowych
  • Stała kontrola nad stanami magazynowymi oraz poziomem sprzedaży przypisanych produktów
  • Nadzorowanie wszelkich umów z dostawcami na etapie ich konstruowania, negocjacji i realizacji
  • Udział w tworzeniu katalogów produktowych
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla działu handlowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość technologii i surowców w branży chemii technicznej lub spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie zdolności prezentacyjne i komunikacyjne
  • Otwartość na współpracę w zespole oraz gotowość do dzielenia się wiedzą
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość
  • Odpowiedzialność i skuteczność w osiąganiu założonych celów
  • Mocno rozbudowane umiejętności negocjacyjne
  • Zdolności analityczne pozwalające na wyciąganie konstruktywnych wniosków i opinii
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów w kraju i za granicą

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowania oparty o realizację wyznaczonych zadań
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Rozbudowany system socjalny
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez intensywne szkolenia wewnętrzne oraz wyjazdy na targi branżowe i uczestnictwo w konferencjach zewnętrznych
  • Kartę MultiSport i Kartę Medicover
  • Przyjazne środowisko i atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Karta MultiSport
  • Karta Medicover

Nasz team to handlowcy, biotechnolodzy oraz dietetycy pracujący z pasją przy realizowanych projektach. Stawiamy na nieustanny rozwój i podnoszenie kompetencji pracowników. Jeśli szukasz wyzwań i nowych inicjatyw, dołącz do naszego zespołu i poznaj ludzi tworzących sukces marki Cortex. Wykorzystaj swój talent, tworząc rozwiązania, które mają znaczenie.

Miejsce pracy:

biuro Tarnów/Warszawa/Home Office

Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Cortex Chemicals Sp. z o.o. działa na rynku polskim i międzynarodowym od 1982 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie i ciągły rozwój firmy uplasowały nas w czołówce wiodących dystrybutorów surowców chemicznych.

Strategic Buyer, Kraków