Oferta pracy

Strategic Buyer - Specjalista ds. zakupów strategicznych

Olivit sp. z o.o.O firmie

Olivit sp. z o.o.

Blacharska 11

Poznań

Firma Olivit Sp. z o.o. należy do grupy jednego z liderów dystrybucji suplementów prozdrowotnych i witamin w Europie. Grupa dystrybuuje produkty niemal 150 marek do ponad 50 krajów w Europie i na świecie, ponadto posiada magazyny i biura w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Obecnie poszukujemy doświadczonej, zdolnej i ambitnej osoby, która dołączony do kluczowego zespołu, jakim jest dla nas zespół zakupów i łańcuchów dostaw.

Strategic Buyer -
Specjalista ds. zakupów strategicznych

Zakres obowiązków:

  • zamawianie produktów zgodnie z zapotrzebowaniem firmy
  • analiza stanu magazynowego z wykorzystaniem wewnętrznych systemów oraz arkuszy kalkulacyjnych
  • przygotowanie i opracowanie analiz sprzedażowych oraz rynkowych
  • nawiązanie i utrzymywanie kontaktu z producentami i partnerami biznesowymi firmy
  • negocjowanie warunków handlowych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku min. 2 lata (warunek konieczny)
  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (warunek konieczny)
  • rozwinięte umiejętności analityczne, zwłaszcza w pracy z dużą ilością danych
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • mile widziane doświadczenie w branży suplementów diety

Oferujemy:

  • pracę w ciekawej i stabilnej branży w rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • duża niezależność i samodzielność na oferowanym stanowisku
  • pakiet socjalny (karta multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne)
  • sympatyczną i nieformalną atmosferę w firmie
  • nowoczesne biuro z łatwym dojazdem w okolicy poznańskiej Śródki (Zawady)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy