Oferta pracy

Strategic Buyer

Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Leona Kruczkowskiego 4

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring rynku w zakresie oferowanych surowców dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego pod kątem technologii, sytuacji producentów oraz trendów cenowych

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych - stały kontakt z dostawcami obejmujący korespondencję, spotkania oraz udział w targach czy innych wydarzeniach branżowych

  • Rozwijanie portfolio produktowego oraz nadzór nad procesem wdrożenia nowych surowców zgodnie z przyjętą strategią

  • Kształtowanie optymalnej polityki cenowej poprzez sprawne negocjowanie warunków handlowych

  • Stała kontrola nad stanami magazynowymi oraz poziomem sprzedaży przypisanych produktów

  • Nadzorowanie wszelkich umów z dostawcami na etapie ich konstruowania, negocjacji i realizacji

  • Udział w tworzeniu katalogów produktowych

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla działu handlowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w branży surowców chemicznych)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wysokie zdolności prezentacyjne i komunikacyjne

  • Otwartość na współpracę w zespole oraz gotowość do dzielenia się wiedzą

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość

  • Odpowiedzialność i skuteczność w osiąganiu założonych celów

  • Mocno rozbudowane umiejętności negocjacyjne

  • Zdolności analityczne pozwalające na wyciąganie konstruktywnych wniosków i opinii

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów w kraju i za granicą

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowania oparty o realizację wyznaczonych zadań

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Rozbudowany system socjalny

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez intensywne szkolenia wewnętrzne oraz wyjazdy na targi branżowe i uczestnictwo w konferencjach zewnętrznych

  • Kartę MultiSport i Kartę Medicover

  • Przyjazne środowisko i atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Karta MultiSport

  • Karta Medicover

Cortex Chemicals Sp. z o.o. działa na rynku polskim i międzynarodowym od 1982 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie i ciągły rozwój firmy uplasowały nas w czołówce wiodących dystrybutorów surowców chemicznych.

Przewiń do profilu firmy