Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Strategic Planner (Digital)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy strategiczno-kreatywną agencją komunikacji marketingowej. Od 15 lat tworzymy marki i realizujemy skuteczne kampanie 360 integrując działania shopper marketingowe z pozostałymi kanałami dotarcia.

Poszukujemy nowych pracowników o strategicznych umysłach, którzy uwielbiają zadawać pytania i odnajdować odpowiedzi. Idealny kandydat na tym stanowisku będzie potrafił z łatwością przełożyć dostępne dane na skuteczną strategię.

Aktualnie powiększamy i rozbudowujemy dział Strategii
w związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Obsługa strategiczna przydzielonych Klientów firmy.
  • Opracowywanie kompleksowych strategii marek, strategii komunikacji (digital, ATL, shopper) oraz strategii promocyjno-taktycznych dla najważniejszych Klientów firmy.
  • Analiza sytuacji rynkowej, trendów oraz tworzenie prezentacji ofertowych dla najważniejszych Klientów firmy oraz w ramach procesów pozyskiwania nowych Klientów.
  • Ścisła współpraca z działem kreacji oraz obsługą Klienta.
Wymagania:
  • Umiejętność tworzenia inspirujących briefów oraz przekładania skomplikowanych idei w prosty i zrozumiały sposób.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w Dziale Strategii w samodzielnym tworzeniu strategii komunikacji i obecności marek.
  • Praktyczna wiedza z obszaru marketingu internetowego, doświadczenie w realizacji projektów interaktywnych, w tym social media mile widziane.
  • Umiejętność analizy, wyciągania wniosków i trendów.
  • Znajomość mediów i technologii.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę przy ciekawych projektach i dużych Klientach na partnerskich warunkach, jako doradca marki i biznesu.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i dalszego rozwoju.
  • Wspaniałą atmosferę pracy.
Prosimy o przesyłanie swoje portfolio + CV za pomocą przycisku aplikowania
Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez H2O Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu "

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się