Strategic Planner

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-08
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2019-05-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja interaktywna roku 2018, 2017 i 2013 i Partner na lata 2016 wg M&MP, Wynik roku 2017 i Zaufanie roku 2016 wg Press, wielokrotnie nagradzana w konkursach kreatywnych i efektywnych, poszukuje osoby do oddziału w Warszawie lub Poznaniu na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Poszukujemy wzmocnienia zespołu strategii jednej z największych agencji reklamowych w kraju. Osoby, które ma już pierwsze doświadczenia związane ze strategią, po stronie agencji lub klienta.

    Zadania:

    • Planowanie kampanii digitalowych i 360 dla kluczowych klientów oraz na potrzeby przetargów,
    • Rekomendacja kanałów komunikacji i kierunków strategicznych opartych na insightach konsumenckich dla teamu kreatywnego,
    • Analizy rynku, konkurencji i grupy docelowej na potrzeby bieżących projektów,
    • Współprowadzenie spotkań i warsztatów u klienta,

    Oczekiwania:

    • Min. 2-3 lata doświadczenia w pracy w agencji reklamowej / digitalowej, preferowane na stanowisku (junior) stratega, kreatywnego lub accounta,
    • Umiejętność współpracy, poczucie humoru i charyzma, która pozwoli zainspirować zespół kreatywny na briefingach lub sprzedać ideę na spotkaniu u klienta,
    • Bystrość umysłu, zainteresowanie reklamą, nowymi trendami, digitalem z wiedzą szerszą niż wynika z codziennej obsługi fejsa i insta,
    • Ciekawość wobec zachowań społecznych i świata reklamy. Cenimy osoby bez Adblocka i zostające w salonie na czas bloku reklamowego w telewizji,
    • Bardzo dobra znajomość angielskiego, w mowie jak i piśmie,
    • Znajomość pakiety Office z Powerpointem na poziomie biegłym,
    • Znajomość pakietu Office, ale także narzędzi do pracy w digital marketingu jak Sentione, Brand 24, Sotrender itp.
    • Umiejętność świetnego balansowania pomiędzy zadaniami strategicznymi, opartymi na analizie i wnioskowaniu a kreatywnymi, wymagającymi twórczego myślenia.

    Oferujemy:

    • Pracę w Digitalowej Agencji Roku 2018,
    • Możliwość rozwoju w obszarze marketingu internetowego, wzajemną inspirację i wymianę wiedzy,
    • Niepowtarzalną i partnerską atmosferę,
    • Możliwość pracy analitycznej i strategicznej dla największych marek w Polsce,
    • Współpracę z markami takimi, jak: E. Wedel, Grupa Żywiec, NIVEA Polska, Volkswagen Group Polska,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pakiet opieki medycznej VIP z możliwością objęcia opieką całej rodziny,
    • Kartę Multisport,
    • Bezpłatną naukę języka angielskiego,
    • Refundację kosztów związanych z uzyskaniem certyfikatu DIMAQ,
    • Możliwość uczestnictwa w konferencjach i eventach branżowych,
    • Budżety szkoleniowe dopasowane do Twojego stanowiska,

    CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prześlij za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia.

    Nowe prawo o ochronie danych osobowych (RODO) dopuszcza wyrażenie zgody poprzez podjęcie wyraźnego działania potwierdzającego Twoje intencje (art. 4 ust. 11 RODO oraz motyw 32 preambuły). Zawiadamiamy, że przesłanie CV do GoldenSubmarine będzie przez nas traktowane właśnie w ten sposób, a więc jako zgoda o następującym brzmieniu:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji, a więc danych zawartych w moim CV oraz przedstawionych w czasie rozmowy kwalifikacyjnej na rzecz GoldenSubmarine