Oferta pracy

Strategic Procurement Manager

Devire O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jeśli poszukujesz nieszablonowego wyzwania zawodowego, które pozwoli wykorzystać nie tylko dotychczasowe doświadczenia, znajomość rynku ale także rozwinąć nowe kompetencje, doskonale czujesz się w sektorze przemysłowym, interesują Cię jej wyzwania, trendy rynkowe, masz poparte sukcesami doświadczenie w obszarze zakupów, a do tego dobrze komunikujesz się w języku angielskim, to ta propozycja powinna Cię zainteresować.

Dla naszego klienta, wiodącego producenta i lidera w szeroko rozumianym sektorze technicznym szukamy mocnej technicznie osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za strategię w obszarze zaopatrzenia w przypisanym regionie;
  • Optymalizacja procesów wewnętrznych, w tym odpowiedzialność za realizacji projektów zakupowych, wyboru dostawców;
  • Poszukiwanie nowych źródeł dostaw w kraju i zagranicą, wybór i kwalifikacja dostawców;
  • Współpraca z zespołem jakości, logistyki, łańcucha dostaw w ujęciu krajowym i regionalnym;
  • Tworzenie i implementacja strategii redukcji kosztów;
  • Nadzór nad terminową realizacją zamówień surowców.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 5 lat doświadczenia związanego z zakupami w środowisku przemysłowym;
  • Umiejętność zrozumienia rysunków technicznych i specyfikacji;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i doświadczenie w kierowaniu zespołami projektowymi;
  • Dobre umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętności analityczne połączone z zaawansowanymi umiejętnościami Excela;
  • Zaawansowana znajomość angielskiego.

Oferta:

  • Ekscytująca i interesująca praca dająca wiele możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji;
  • Pełne wyzwań środowisko wspierane przez kompetentny zespół zaangażowanych i mocnych technicznie współpracowników;
  • Szerokie portfolio programów szkoleniowych w kraju i za granicą;
  • Elastyczny czas pracy dla lepszej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne