Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Strategic Sourcing Specialist (Direct)

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z okolic Szczecina, poszukujemy kandydatów doświadczonych w zakupach bezpośrednich, szczególnie w obszarze sourcingu, którzy dołączą do dynamicznie rozwijającej się organizacji.
Strategic Sourcing Specialist (Direct)Numer ref.: 191495/6202

Opis stanowiska:

  • realizacja strategii zakupowej organizacji oraz wsparcie własnym doświadczeniem,
  • koordynacja procesów oraz projektów w obszarze sourcingu,
  • zarządzanie określonymi kategoriami produktowymi oraz grupami dostawców
  • stałe badanie i monitorowanie rynku,
  • bieżący kontakt z dostawcami oraz klientami, negocjowanie warunków współpracy,
  • optymalizacja procesów zakupowych,
  • analizowanie i raportowanie działań oraz potrzeb zakupowych,
  • bieżąca ocena dostawców.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze zakupów produkcyjnych , szczególnie w procesach pozyskiwania nowych dostawców, negocjacjach, renegocjacjach (sourcing),
  • zaawansowana znajomość systemu SAP lub innego oprogramowania ERP (doświadczenie przy wdrażaniu systemu będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • umiejętność negocjacji oraz podtrzymywania relacji biznesowych,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • pracę w zaangażowanym zespole i międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem branży,
  • realny wpływ na decyzje zakupowe i rozwój produktów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania podstawowych celów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne