Oferta pracy

Strategiczny HR Business Partner

Antal HR & Legal O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Sieradz, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Nasz klient, znana firma z ugruntowaną pozycją na rynku w którym działa, poszukuje doświadczonego Strategicznego HR Business Partnera, który wprowadzi nowoczesne narzędzia HRowe do organizacji i przeprowadzi firme przez kulturową zmianę między innymi poprzez transformację przywództwa wśród liderów, budowanie zaangażowania pracowników oraz wdrażanie systemowych rozwiązań w zakresie HR.

Strategiczny HR Business PartnerNumer ref.: HRBP20LODZ

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i realizowanie polityki rozwojowej
  • Analiza potrzeb szkoleniowych w zakresie zasobów ludzkich (zarządzanie talentami, budowanie planów sukcesji, tworzenie programów rozwojowych itd.)
  • Zarządzanie systemem ocen pracowniczych oraz kompetencji wewnątrz organizacji
  • Rozwój procesu wdrażania pracownika
  • Identyfikacja zmian i propozycje ulepszeń w zakresie  procesów będących podstawą przewagi konkurencyjnej firmy
  • Zarządzanie wdrażaną zmianą
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi (firmy szkoleniowe, rekrutacyjne, konsultingowe)
Wymagania:
  • Minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w firmie produkcyjnej popartego wymiernymi sukcesami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w firmie zatrudniającej ponad 500 osób
  • Doświadczenie w identyfikowaniu talentów wewnętrznych i zewnętrznych w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w budowaniu planów rozwoju
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Asertywność, umiejętność prezentowania
  • Wysokie standardy pracy (jakość, terminowość)
  • Employer branding  -doświadczenie we wdrażaniu aktywności EB mile widziane
Klient oferuje:
  • Udział w kształtowaniu polityki personalnej zgodnej z potrzebami biznesu i strategią firmy
  • Dużo kreatywnej pracy , różnorodność zadań
  • Duży wpływ na dalszy rozwój organizacji
  • Międzynarodowe projekty
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antal International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-564 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antal International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy