Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Strategy Advisor

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy międzynarodową grupą firm z branży usług profesjonalnych obecną na rynku od ponad
    25 lat. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z obszaru outsourcingu kadrowo-płacowego.
    Obecnie do działu sprzedaży w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    STRATEGY ADVISOR
    opis
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż usług oferowanych w Grupie (kadry, płace, księgowość, doradztwo podatkowe, audyt, konsulting) poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz poprzez pracę na bieżącym portfolio klientów
    • Odpowiedzialność za zarządzanie relacją z klientem
    • Wspieranie klientów w wyborze najlepszych strategii i rozwiązań
    • Monitorowanie satysfakcji klientów
    • Bieżąca współpraca z zarządem w celu poprawy strategii sprzedaży
    • Praca na wewnętrznym systemie CRM

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego (preferowane prawo, ekonomia, finanse, zarządzanie)
    • Doświadczenia w sprzedaży usług dla klienta biznesowego, preferowana sprzedaż usług: doradczych, HR, podatkowych, finansowo-księgowych
    • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji, dostarczaniu strategicznych rozwiązań, wdrażaniu innowacji
    • Dobrego zrozumienia biznesu oraz metodologii sprzedaży
    • Łatwości tworzenia pozytywnych relacji, pewności siebie, asertywności
    • Umiejętności efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (m.in. tłumaczenie zagadnień biznesowych)
    • Prawa jazdy i gotowości do podróży służbowych na terenie Polski (ok. 2-3 dni w tygodniu)

    Oferujemy:

    • Okazję do budowania relacji biznesowych z topową kadrą managerską znanych marek
    • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w zróżnicowanych projektach
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
    • Zaplanowaną ścieżkę kariery
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
    • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (wynagrodzenie stałe oraz bonus uzależniony od realizacji KPI)
    • Rozbudowany pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz karta sportowa na korzystnych warunkach, kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
    • Świetnych ludzi i rewelacyjną lokalizację biura (rondo Daszyńskiego)