Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Strategy Consultant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Man on the Moon - Agencja HR dla swojego partnera - wiodącej polskiej firmy doradczej w obszarze marketingu strategicznego Stratosfera, poszukuje osoby na stanowisko:

    Lokalizacja: Warszawa

    Opis firmy

    Stratosfera – najbardziej doświadczona firma marketingu strategicznego w Polsce szuka do swojego zespołu konsultanta ds. strategii, który będzie wypracowywał odpowiedzi na najbardziej złożone pytania, przed którymi stają Klienci.

    Od lat twierdzimy, że jeden strateg to pół stratega, dlatego do każdego projektu tworzymy dedykowany zespół ekspertów – raz jesteś szefem, raz członkiem zespołu.
    Wierzymy, że marka nie ogranicza się do komunikacji, tylko powinna być drogowskazem dla wszystkich aktywności i decyzji firmy, dlatego nasze projekty często wykraczają poza marketing.

    Stratosfera jest obecna na rynku od 1997 roku – obecnie jest częścią Brand New Galaxy, niezależnej platformy integrująca tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii dla Klientów na całym świecie. Platforma skupia 9 spółek i łącznie zatrudnia ponad 240 specjalistów.

    Przed Tobą:

    Główne zadania:

    SZYBKIE, ANALITYCZNE I PRECYZYJNE MYŚLENIE

    • współuczestnictwo w fazie koncepcyjnej we wszystkich projektach Stratosfery
    • przekładanie koncepcji strategicznych na klarowne, komunikatywne prezentacje
    • zbieranie i analiza danych wszelkiego rodzaju
    • analiza i interpretacja wyników badań jakościowych i ilościowych
    • współtworzenie strategii i narzędzi Stratosfery

    BUDOWANIE DOBRYCH RELACJI Z KLIENTEM I ZESPOŁEM

    • praca z klientem, rozumienie jego potrzeb, umiejętność obronienia pomysłów i rekomendacji
    • prowadzenie warsztatów strategicznych i kreatywnych, prezentacji, spotkań oraz bieżących rozmów z Klientem
    • współzarządzanie zespołem Stratosfery

    Oferujemy

    • rozwój w towarzystwie cenionych Specjalistów w obszarze tworzenia strategii marek, analiz i innowacji marketingowych,
    • w zależności od wyjściowych kwalifikacji i postępów współpracy, zarządzanie projektami strategicznymi dla polskich i międzynarodowych Klientów
    • swobodną i przyjacielską atmosferę pracy, opartą na transparentności i wolności.

    Wymagania:

    Jeśli:

    • posiadasz minimum 7 -letnie doświadczenie w pracy w firmie doradztwa strategicznego, firmie badań rynku lub w dziale marketingu w kategorii FMCG
    • Masz doświadczenie w korzystaniu i analizie wyników badań jakościowych i ilościowych
    • Aktywnie interesujesz się trendami, innowacjami rynkowymi i zmianami kultury
    • Posiadasz wysokie kwalifikacji intelektualne umożliwiające budowanie złożonych planów strategicznych
    • Biegle posługujesz się językiem angielskim i polskim
    • Charakteryzuje Cię wysoka samodzielność myślenia - gotowość do formułowania własnych opinii i bronienia ich przed Klientami

    - to wspaniale!

    Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV.

    Pasjami czytamy listy motywacyjne. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie, o tym czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.