Logo Pracuj.pl

Strażnik działu ochrony

OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ

Młyńska 1

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Praca w systemie wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, między innymi: nadzór osadzonych podczas przemieszczania się po terenie jednostki, przeszukania, interwencje, praca z bronią palną.

Nasze wymagania

  • posiadająca obywatelstwo polskie;
  • posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;
  • korzystająca z pełni praw publicznych;
  • która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
  • która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;
  • dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;
  • posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;
  • posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.

To oferujemy

  • stabilne warunki służby
  • płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 26 dni
  • urlop dodatkowy wynikający ze stażu służby
  • wypłatę dodatkowego uposażenia w postaci nagrody rocznej
  • wyposażenie w niezbędne umundurowanie
  • wypłatę dopłaty do wypoczynku na każdego członka rodziny
  • wypłatę równoważnika za przejazd na koszt jednostki organizacyjnej
  • wypłatę raz w roku równoważnika za umundurowanie i czyszczenie chemiczne
  • nagrody uznaniowe
  • nagrody jubileuszowe
  • dodatek za wysługę lat pracy i służby
  • dodatkowe nagrody uznaniowe za wykonywanie zadań w zastępstwie funkcjonariuszy przebywających na zwolnieniu lekarskim
  • nabycie praw emerytalnych po 25 latach służby
  • urlopy dodatkowe
  • możliwość podjęcia bezpłatnych studiów na uczelni wyższej SWWS
  • dofinansowanie na podnoszenie kwalifikacji przydatnych na zajmowanym stanowisku.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dodatkowy urlop

Wymagane dokumenty

  • podanie skierowane do Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Poznaniu o przyjęcie do służby ze wskazaniem działu Służby Więziennej i stanowiska służbowego, o które się ubiega wraz z numerem telefonu i adresem e-mail kandydata (SKŁADANE DO JEDNOSTKI, W KTÓREJ CHCE SIĘ PEŁNIĆ SŁUŻBĘ);

    Przejdź do dokumentu
  • wypełnioną ankietę personalną,

  • świadectwa pracy lub służby (kserokopie),

  • dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne (kserokopie),

  • oświadczenie kandydata o zdolności do przystąpienia do testu sprawności fizycznej;

  • oświadczenie kandydata dotyczące ochrony danych osobowych

Metoda dostarczenia dokumentów

Dostarcz do 6.04.2023
  • osobiście

    Wymagane dokumenty należy składać osobiście, za pośrednictwem poczty

    lub w wersji elektronicznej na adres podany dla danej jednostki organizacyjnej

    w niżej wymienionym terminie:

    do 06.04.2023 roku z dopiskiem „Nabór 7 / 2023” –

    decyduje data wpływu do jednostki.

Jeśli lubisz wyzwania, chcesz rozwijać się i oraz realizować zadania o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa i porządku publicznego w nowoczesnej formacji mundurowej, masz silny charakter, jesteś opanowany i sprawny fizycznie, to Służba Więzienna może okazać się odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Szczegółowych informacji na temat naboru do służby udzielają działy kadr jednostek penitencjarnych:

Areszt Śledczy w Poznaniu: 61 856 83 22

Areszt Śledczy w Zielonej Górze: 68 353 64 70

Zakład Karny w Gębarzewie: 61 429 23 06

Zakład Karny w Krzywańcu: 68 328 40 06; 68 328 40 05

Zakład Karny w Rawiczu: 65 546 85 05

Zakład Karny we Wronkach: 67 254 50 05

Więcej na stronie: https://sw.gov.pl/praca-oferta/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-poznaniu-nabor-42023

Służba Więzienna to licząca już 100 lat formacja mundurowa, która pełni istotną rolę w działaniach podejmowanych na rzecz porządku i bezpieczeństwa publicznego. Obecnie służba objęta jest kompleksowym programem modernizacyjnym, na który przeznaczono ponad 1,5 mld złotych. Celem programu jest poprawa bezpieczeństwa więzień przez ich doposażenie w nowoczesny sprzęt, uzbrojenie, a także poprawa warunków pełnienia służby przez funkcjonariuszy i pracowników więziennictwa. Program pozwolił również na zwiększenie wynagrodzeń funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. Kadra więzienna jest największą siłą formacji. Obecnie więziennictwo może poszczycić się najwyższym odsetkiem funkcjonariuszy z wyższym wykształcenem wśród wszystkich służb mundurowych. Dzięki tysiącom wykształconych, pracujących za murami więzień ludzi, którzy dzień i noc pilnują porządku, skutecznie izolują przestępców, a także korygują ich postawy, społeczeństwo może czuć się bezpiecznie. W poznańskim okręgu Służby Więziennej codziennie pełni służbę ponad dwa tysiące funkcjonariuszy – profesjonalistów, w większości ludzi młodych. Obszar naszego działania obejmuje dziewięć jednostek penitencjarnych położonych na terenie: Poznania, Wronek, Gębarzewa, Krzywańca, Rawicza, Zielonej Góry, Głogowa, Potulic i Międzyrzecza.

Aktualne oferty pracodawcy
Nabór 7/2023

Strażnik działu ochrony, Młyńska 1, Stare Miasto, Poznań