Oferta pracy

Studenci do działu planowania i analizy finansowej - staż

Rockwell AutomationO firmie

  • Francuska 46, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Rockwell Automation

Francuska 46

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy Studentów Kierunków Ekonomicznych: finanse, rachunkowość, analityka finansowa, controlling, do pracy w Dziale Planowania i Analizy Finansowej (Global Analytics & Insights).

  • Oferujemy możliwość poznania pracy z różnymi procesami w obszarze sprzedaży i kosztów: poznania sposobów analizy sprzedaży i zamówień, procesów udzielania rabatów od sprzedaży, kalkulacji cen, analizy kosztów inwestycyjnych oraz kosztów ogólnych sprzedaży.

  • Gwarantujemy możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w systemie SAP, HFM, HP, EPM Oracle oraz poznania procesów kontrolingowych realizowanych dla Klientów na całym świecie.

  • Zapewniamy gruntowne wdrożenie i szkolenia, przygotowanie do pracy w różnych specjalizacjach w dziale finansów

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w jednym z najszybciej rozwijających się Działów Planowania, Analizy i Wsparcia Finansowego na Śląsku.

  • Obecnie oferujemy możliwość pracy zdalnej na pół etatu, co wiąże się z większą elastycznością pracy.

Nasze wymagania

  • Przygotowanie i weryfikacja raportów sprzedażowych, kosztowych, w tym analizy ad hoc.

  • Współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie raportowania wynikow sprzedaży, udzielonych rabatów od sprzedażowych.

  • Udzialanie wsparcia naszym wewnetrznym biznes partnerom.

  • Analiza kosztów ogólnych sprzedaży i współpraca z zespołem Financial Planning & Analysis.

  • Praca w środowisku MS Office, w głównej mierze MS Excell oraz wykorzystywanie PBI.

  • Praca w systemach księgowych (głównie SAP) i konsolidacyjnych (HFM, HP, EPM).

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętności analityczne, proaktywne nastawienie, praca zespołowa.

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta LunchPass Sodexo

  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit

  • Premia roczna

  • Dodatek świąteczny i wakacyjny z ZFŚS

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Kursy językowe

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Przewiń do profilu firmy

If you want to be a part of Rockwell Automation, use "Aplikuj" button and send us your CV in English.

Rockwell Automation creates the future.

Create it with us!

We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.