Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Student Architektury

Brunata ZENNER Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie w programie Excel list materiałów budowlanych na bazie projektu architektonicznego

  • pozyskanie od hurtowni ofert na materiały budowlane

  • wizualizacja projektu wnętrz w SketchUp

Nasze wymagania

  • student architektury ostatnich 2 lat studiów

  • dyspozycyjność minimum 20 godz. tygodniowo

  • umiejętność pracy na plikach DWG

  • samodzielność

  • znajomość programu Excel

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • dogodną możliwość ustalenia realizacji zlecenia od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-18:00

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość częściowego wykonywania zlecenia zdalnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając poniższy przycisk.

Brunata ZENNER Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych takich jak podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie.

Przewiń do profilu firmy