Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Student/ka do Działu HR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-12-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

    Twoje podstawowe obowiązki:

    • Aktualizacja i archiwizacja dokumentów
    • Wsparcie administracyjne obsługi benefitów i szkoleń
    • Obsługa procesów zakupowych na potrzeby działu HR
    • Wsparcie Działu HR w bieżącej pracy

    Nasze oczekiwania:

    • Status studenta (preferowany 2-3 rok studiów)
    • Dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętności analityczne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Język angielski zaawansowany w mowie i piśmie

    Co oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę zlecenia
    • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego
    • Elastyczne godziny pracy