Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Student prawa III, IV i V roku

Merski Radcy Prawni i Adwokaci Sp.k.

  • Grobla 21, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Grobla 21

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prawo bankowe, prawo cywilne, procedura cywilna (w znacznej mierze obsługa spraw sądowych związanych z kredytami frankowymi).

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, skrupulatność i chęć uczenia się oraz komunikatywność.

Mile widziane

  • wcześniejsze doświadczenie w pracy w kancelarii,

  • komunikatywna znajomość języka obcego (angielski, rosyjski, niemiecki, francuski).

To oferujemy

  • płatne praktyki długoterminowe – wielu naszych aplikantów jest z nami od czasu studiów,

  • ciekawą pracę w zgranym i życzliwym zespole,

  • poszerzanie wiedzy i umiejętności z zakresu dziedzin prawa będących podstawą praktyki oddziału Kancelarii (prawo bankowe, prawo cywilne, procedura cywilna),

  • okazje do publikacji artykułów o tematyce prawnej,

  • elastyczne godziny pracy dopasowane do zajęć i egzaminów,

  • codziennie smaczne śniadania i przekąski.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin