Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stylista ds. Sprzedaży Odzieży

Salon Odzieżowy Y A Y A

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia sprzedaż odzieży zgodnie z przyjętymi w organizacji standardami,

  • dbałość o utrzymanie długofalowej współpracy z istniejącymi i nowo pozyskanymi Klientami,

  • pozyskiwanie potencjalnych Klientów z wykorzystaniem dostępnych metod na rynku,

  • realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych obsługi,

  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy oraz marki na rynku lokalnym.

Nasze wymagania

  • pasja modą - warunek konieczny,

  • posiadanie min. rocznego doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, specjalizującego się w branży modowej,

  • umiejętność aktywnej sprzedaży i budowania pozytywnych relacji z klientami,

  • udokumentowane dobre wyniki w obszarze sprzedaży,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu.

To oferujemy

  • rodzinną atmosferę,

  • konkurencyjny system wynagrodzeń – podstawa plus premia uzależniona od wyników pracy i osiąganych celów,

  • pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się Firmy modowej będącej wśród liderów na rynku globalnym,

  • cykl szkoleń produktowych,

  • możliwość rozwoju.

Szukamy profesjonalistów, Stylistów ds. Sprzedaży odzieży renomowanej marki odzieżowej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.