Oferta pracy

Stylista/ka Paznokci - Kreacja Produktu

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NEONAIL

  • Jasielska 10, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Jasielska 10

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie stylizacji paznokci metodą hybrydową i żelową na modelkach,

  • Testowanie oraz opiniowanie nowych produktów do stylizacji paznokci,

  • Proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań dla produktów już istniejących w ofercie.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w stylizacji paznokci metodą hybrydową i żelową,

  • Umiejętność stylizacji paznokci innymi metodami będzie dodatkowym atutem,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00/8:00-15:00/16:00,

  • Kartę sportowo-rekreacyjną,

  • Możliwość dołączenia do opieki medycznej,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach,

  • Praca w młodym i dynamicznym zespole,

  • Satysfakcję z pracy i z wykreowanych produktów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Rosji, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Przewiń do profilu firmy