Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stylista / Stylistka rzęs i brwi

JOANNA DOMINA CENTRUM BEAUTY & ESTETIC

3 5005 000 brutto / mies.
  • Poznańska 19, Swarzędz
    Swarzędz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Poznańska 19

Swarzędz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta

  • Wykonywanie aplikacji rzęs od 1:1 do 5-6 D

  • Stylizacja brwi

  • Henna Pudrowa (możliwość doszkolenia )

  • Henna klasyczna

  • Praca z farbkami do brwi i rzęs (możliwość doszkolenia )

  • Opieka klienta

  • Obsługa programu rezerwacyjnego Boksy

  • Odbieranie telefonu oraz umawianie wizyt

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum 2 letnie jako stylistka rzęs

  • Doświadczenie w pracy z klientem

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Elastyczność

  • sumienność

  • wysoka kultura osobista

  • Chęć rozwoju

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji

  • Praca młodym i dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pozytywną atmosferę

  • Codziennie posiłki (obiad)

O nas

Firma Centrum Beauty &Estetic prężnie rozwija się na rynku Beauty, jesteśmy instytucją szkoleniową oraz prowadzimy gabinety z szerokim wachlarzem usług od stylizacji paznokci po modelowanie sylwetki, zabiegi na twarz , masaże , stylizacje oprawy oka. W naszym salonie nie zabranie nowoczesnych maszyn jak i holistycznego podejścia do kosmetologii . Cenimy sobie rozwój i ciągłe dążenie do perfekcji !

Nasza dewiza to celebrowanie piękna !