Stylista/Stylistka

GOMEZ SPÓŁKA AKCYJNA

  • św. Mikołaja 1, Swadzim (pow. poznański)
    Swadzim (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

św. Mikołaja 1

Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie stylizacji męskich i damskich na potrzeby sesji fotograficznych,

  • Umiejętność adaptacji aktualnych trendów w modzie, do potrzeb sesji fotograficznych, zgodnie z wyznaczonym standardem,

  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym w dziedzinie aktualnych trendów

  • Współpraca z zespołem fotografów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w przygotowywaniu stylizacji kobiecych i męskich na potrzeby sesji fotograficznych, kampanii produktowych i/lub wizerunkowych.

  • Zainteresowanie modą (warunek konieczny)

  • Znajomości aktualnych trendów w branży Fashion,

  • Kreatywność i wyczucie estetyki,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Otwartość na nowe zadania.

To oferujemy

  • Doświadczenie w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pełną wyzwań pracę wśród najlepszych brendów,

  • Atrakcyjne rabaty pracownicze,

  • Kartę MultiSport i pakiet socjalny,

  • Imprezy integracyjne i nagrody uznaniowe,

  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur Gomez.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, TWIN-SET, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy