Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stylista - Visual Merchandiser

LAVARD

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie stylizacji do sesji zdjęciowych

  • tworzenie setów do sesji produktowych

  • znajomość podstawowych zasad związanych z Visual Merchandisingiem

  • tworzenie manuali kolekcyjnych

  • tworzenie instrukcji VM dla salonów firmowych oraz egzekwowanie wdrożenia wytycznych

  • projektowanie ekspozycji produktów na stronie internetowej

  • wypożyczanie akcesoriów, dodatków na potrzeby sesji zdjęciowych

  • odpowiedzialność za politykę szkoleniową w zakresie VM/stylizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie Szkoła Stylizacji/Szkoła VM

  • znajomość języka angielskiego (mile widziany język niemiecki)

  • kreatywność oraz zaangażowanie

  • doświadczenia w branży fashion

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość trendów oraz zainteresowanie modą

  • dyspozycyjność – dojazdy do Centrali firmy w Starem Bystrem

  • mile widziana znajomość programów graficznych

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę po okresie próbnym

  • stabilne warunki pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju

LAVARD

LAVARD to najprężniej rozwijająca się marka odzieżowa w Polsce. Wieloletnie doświadczenie produkcyjne firmy LAVARD w połączeniu z potencjałem ludzkim zatrudnionych specjalistów zaowocowały szeroko pojętym pozycjonowaniem marki, jako lidera w świecie mody produkowanej w Polsce.

Przewiń do profilu firmy