Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stylistka paznokci

STUDIO URODY FRANCZESKA MONIKA CZAPLAK

2 0004 000 brutto / mies.
  • Leśna 5
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Leśna 5

Kielce

Studio Urody Franczeska to salon specjalizujący się w wykonywaniu usług Manicure oraz pedicure. Dodatkowo zajmujemy się stylizacją oprawy oka, oraz opalaniem natryskowym. Sprzedajemy także profesjonalne kosmetyki.
Lokalizacja salonu to ścisłe centrum miasta.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zabiegów manicure oraz pedicure
  • Praca przy dokumentach i obsługa recepcji
  • Dbanie o czystość i higienę w salonie
  • Sprzedaż kosmetyków

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w wykonywaniu manicure
  • Praca frezarką, umiejętność przedłużania paznokci na szablonie oraz uzupełnienia żelu. (umiejętność wykonywania zdobień będzie dodatkowym atutem)
  • Miła aparycja
  • Umiejętność utrzymywania relacji oraz pozyskiwania klienta
  • Punktualność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, profesjonalizm
  • Szukamy osób z pasją i zaangażowaniem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i szkoleń w branży beauty (również inne zabiegi) oraz biznesowej
  • Baza klientów oraz możliwość jej rozwoju
  • Stabilne miejsce pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie prowizyjne daje nieograniczone możliwości zarobków)
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy (profesjonalne urządzenia oraz produkty wysokiej jakości)
  • Umowa zlecenie, po okresie próbnym możliwe zatrudnienie na umowę o pracę
  • Studiujesz i zależy Ci na elastycznym grafiku ? Na takie stanowisko również poszukujemy pracownika. Możliwa także praca w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Proszę o przesłanie CV oraz dołączenie kilku zdjęć swoich prac, oraz zdjęć dyplomów z odbytych szkoleń. Jesteś samoukiem, ale kochasz robić paznokcie i szybko się uczysz ?
Nic straconego
Napisz do nas

Ogłoszenie archiwalne