Oferta pracy

Subagent

TELL Sp. z o.o.O firmie

  • Brzesko, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

TELL Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange.

Masz doświadczenie w branży telekomunikacyjnej?

Może pracowałeś w salonie Orange?

Poprowadź własny!

Subagent

Twoje zadania:

  • prowadzenie salonu Orange na zasadzie umowy sub-agencyjnej
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
  • zarządzanie gospodarką towarową

Pasujesz do nas jeśli posiadasz:

  • własną działalność gospodarczą, lub chęć do jej otworzenia
  • wiedzę z branży telekomunikacyjnej (preferowane osoby z doświadczeniem jako sprzedawca lub kierownik salonu sprzedaży)
  • umiejętności sprzedaży
  • umiejętność wysokiej aktywności i skuteczności w działaniu
  • zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • wysoką kulturę osobistą, samodzielność oraz odpowiedzialność

Korzyści dla Ciebie:

  • atrakcyjny system prowizyjny
  • udział w konkursach sprzedażowych
  • wsparcie w prowadzeniu salonu
  • pomoc w działaniach promocyjno-marketingowych
  • szkolenia produktowe oraz rozwojowe
  • partnerska atmosfera we współpracy z Tell

Usługi / produkty do sprzedaży:

  • Abonament
  • Internet
  • Akcesoria
  • Pakiety
  • Telewizja
  • Oferta na kartę
  • Usługi dodatkowe

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy