Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Super Konsultant - Sprzedawca luksusowych kosmetyków

EW MEDICINE S.A.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • doradztwo w zakresie oferowanych przez markę produktów
  • realizacja celów sprzedażowych
  • budowanie relacji z klientami

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność
  • zainteresowanie branżą beauty
  • umiejętność pracy w zespole i dążenia do osiągania wspólnych celów

To oferujemy

  • praca w młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • stabilne zatrudnienie i przejrzysta komunikacja
  • elastyczny czas pracy

Ogłoszenie archiwalne