Ta oferta pracy jest nieaktualna od 85 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Superenergetyczny Manager Zespołu Sprzedaży D2D/B2B

  • Bartoszyce, Braniewo, Elbląg, Ełk, Iława, Kętrzyn, Olsztyn, Ostróda, Pasłęk, Szczytno, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 2016-12-27

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

 W Energy Match dostarczamy Dobrą Energię

Jesteśmy koncesjonowanym dostawcą energii elektrycznej i gazu.

Tysiącom firm i gospodarstw domowych pomagamy korzystać z zalet wolnego rynku -

oferując uczciwe ceny, wyższą jakość obsługi  i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Między innymi dzięki temu, że swoim pracownikom stwarzamy idealne warunki do rozwoju zawodowego ,

tworzymy zespół ludzi przede wszystkim ambitnych, którzy mierzą wysoko,

pracujemy w międzynarodowym środowisku - jesteśmy najszybciej rozwijającą się

firmą energetyczną w Polsce !

Miejsce pracy: Bartoszyce, Braniewo, Elbląg, Ełk, Iława, Kętrzyn, Olsztyn, Ostróda, Pasłęk, Szczytno

Region: warmińsko-mazurskie

Numer referencyjny: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

Twoje kluczowe zadania jako Managera Sprzedaży D2D/B2B:

  • zarządzanie grupą Przedstawicieli Handlowych
  • dbanie o realizację uzgodnionych planów sprzedaży
  • rekrutowanie nowych Przedstawicieli Handlowych
  • prowadzenie szkoleń, coachingów,a także dbanie o motywację prowadzonej grupy sprzedażowej
  • budowanie wizerunku firmy i wspieraniu jej rozwoju w Twoim regionie
  • więcej informacji na http://energymatch.pl/kariera/

Wymagania:

Aplikujesz na samodzielne stanowisko związane z zarządzaniem sprzedażą, dlatego powinieneś :

  • posiadać wewnętrzny drive,energię i charyzmę
  • lubić rywalizację
  • pracować nad swoim rozwojem oraz potrafić udokumentować swoje osiągnięcia w sprzedaży i odbyte szkolenia
  • lubić pracę w terenie i niechętnie siadać przy biurku
  • mieć wyższe aspiracje niż 3 000 zł i praca od 8 do 16
  • wysokie zarobki kojarzyć z prowizją uzależnioną tylko i wyłącznie od Twoich umiejętności
  • bardziej niż reszta świata wiedzieć co to pracowitość zaangażowanie i ambicja
  • działać szybko i nie bać się wyzwań
  • mieć doświadczenie na podobnym stanowisku, w sprzedaży D2D/B2B i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi

Oferujemy:

Przed rozpoczęciem współpracy z nami odbędziesz cykl szkoleń przygotowujących Cię do realizowania powierzanych Ci zadań, zostaniesz wyposażony we wszystko co będzie Ci potrzebne do pracy (np.telefon, samochód, wsparcie CC )

Za Twoją pracę będziemy Cię wynagradzać adekwatnie do Twojego zaangażowania i jej rezultatów

jeśli się sprawdzisz już w ciągu pierwszego roku z nami zarobisz 70 000 - 90 000 zł

Twoje wynagrodzenie będzie kilkuskładnikowe :

podstawa, prowizja za sprzedaż, premia za efektywność Twoją i Twojej grupy, dodatkowe premie ustalane indywidualnie lub wywalczone w konkursach sprzedażowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się