Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Superenergetyczny Przedstawiciel Handlowy

  • Bartoszyce, Braniewo, Elbląg, Ełk, Iława, Kętrzyn, Olsztyn, Ostróda, Pasłęk, Szczytno, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2016-12-27

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Przez lata Energy Match zyskało miano dobrze znanej,

niezawodnej i cenionej marki na polskim rynku energetycznym.

Fantastyczna załoga, konkurencyjne ceny i determinacja w działaniu

pozwoliły nam stworzyć firmę, w której nieustannie dbamy przede wszystkim o 2 rzeczy :

zadowolenie - naszych Klientów i sprzyjające warunki rozwoju dla naszych Pracowników

Wyniki mówią same za siebie - najlepsi według URE, najlepsi według Federacji Konsumentów...

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu czytaj dalej!

Superenergetycznych Przedstawicieli Handlowych

Miejsce pracy: Bartoszyce, Braniewo, Elbląg, Ełk, Iława, Kętrzyn, Olsztyn, Ostróda, Pasłęk, Szczytno

Region: warmińsko-mazurskie

Numer referencyjny: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

Dorośliśmy już do momentu by w pełni wykorzystać potencjał rynku energii i gazu w Polsce, w związku z czym poszukujemy doświadczonych i gotowych na nowe wyzwania zawodowe kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, do którego zadań należeć będzie:

  • pozyskiwanie klientów biznesowych (prospecting, przygotowywanie ofert, analiz, kontraktów, negocjacje warunków), ale również możliwość pracy z klientami indywidualnymi (poszukujemy też partnerów zewnętrznych)
  • współpraca z zespołem oraz regularne raportowanie działań sprzedażowych, wspieranie lokalnych akcji marketingowych
  • codzienne odbijanie się od setek drzwi, setek sekretarek niezainteresowanych nowymi ofertami,
  • słuchanie słowa NIE minimum 100 razy dziennie,
  • dojeżdżanie w miejsca gdzie nawet z GPSem ciężko trafić,
  • ale też rozwiązywanie ludzkich problemów,
  • znajdowanie zysków i oszczędności tam, gdzie naprawdę są komuś potrzebne,
  • przekonywanie innych do zmiany własnego zdania,
  • codzienne zaliczanie małych kryzysów i spadków motywacji na przemian z uczuciem euforii po przekonaniu kogoś do zmiany zdania, po każdej małej wygranej w walce o nowego klienta, czy wygraniu konkursu sprzedażowego
  • i wiele wiele innych rzeczy, które kształtują osobowość najlepszych handlowców

Wymagania:

  • zaangażowania, wewnętrznej motywacji do osiągania sukcesów,
  • energii do codziennego działania w terenie, entuzjazmu i pozytywnego myślenia
  • szukamy ludzi których żywiołem jest praca, kontakt, rozmowa z drugim człowiekiem, którym nie są obce takie słowa jak rywalizacja, ambicja i odpowiedzialność, które są samodzielne w działaniu ale potrafią też współpracować z zespołem, które szanują innych ludzi i ciągle szukają sposobów na podnoszenie swoich kwalifikacji
  • nie dyskwalifikujemy ludzi bez doświadczenia w sprzedaży, ale bardzo chętnie zatrudnimy osoby z doświadczeniem D2D/B2B, zwłaszcza w branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej i oczywiście energetycznej

Oferujemy:

Naszą ambicją jest tworzenie firmy sprzedażowej, która faktycznie rozwija ludzi a nie tylko drukuje nic nie znaczące certyfikaty po przebytych szkoleniach, dlatego - swoim Partnerom i Pracownikom zapewniamy dostęp do szkoleń, warsztatów i seminariów z najwyższej półki.

Nie istniejemy na rynku pierwszy rok-dlatego wiemy jak ważny jest szybki start i dobre przygotowanie do pracy przed jej podjęciem - opracowaliśmy proces wdrożeniowy ułatwiający szybkie poznanie branży energetycznej.

Wiemy, że nie samą chęcią rozwoju i podnoszenia kwalifikacji żyje człowiek - dlatego dobrze wynagradzamy wszystkich, którzy swoją pracą przyczyniają się do rozwoju naszej firmy, jeśli nie masz żadnego doświadczenia w sprzedaży - na początku zarobisz u nas 2500-3000 zł, jeśli masz doświadczenie- nigdy nie zarobisz mniej niż 3000,jeśli Twoje ambicje finansowe kończą się na kwocie 3000 zł...prosimy-nie wysyłaj do nas swojego CV, pracujemy w branży gdzie przeciętny handlowiec rocznie zarabia ok. 100 000 zł...ambicje ludzi, którzy tworzą nasz zespół są o wiele większe niż przeciętne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się