Supervisor / Lider grupy ds. sprzedaży w ruchu wychodzącym –praca zdalna

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych wyznaczonych dla podległej grupy Specjalistów ds. Sprzedaży – pracujących zdalnie

  • Coaching, motywowanie, i wspieranie pracowników w codziennej pracy oraz w rozwoju umiejętności sprzedażowych

  • Wyznaczanie celów indywidualnych i planowanie działań zapewniających realizowanie planów sprzedażowych oraz budżetowych

  • Współpraca z QC, HR i Trenerami w zakresie usprawniania i optymalizacji istniejących procesów i procedur

  • Analizowanie i raportowanie wyników sprzedażowych

  • Wdrażanie do pracy nowych członków zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem konsultantów sprzedaży telefonicznej przez min. 1 rok (warunek konieczny)

  • Umiejętność zarządzania zespołem rozproszonym

  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych

  • Wysoki poziom kompetencji sprzedażowych, znajomość specyfiki sprzedaży telefonicznej

  • Postawa budująca pozytywną i sprzedażową atmosferę w zespole

  • Samodzielność w działaniu, umiejętność przejęcia inicjatywy

  • Swobodne wykorzystywanie podstawowych narzędzi w MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe oraz premie za wyniki zespołu

  • Świadczenia pozapłacowe (m.in. Medicover i Multisport)

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy

  • Rabaty pracownicze do 50% przy zakupie produktów naszych marek

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.

Studio Moderna Polska jest częścią dużej, międzynarodowej korporacji działającej na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Posiadamy oddziały w 21 państwach. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla gospodarstw domowych m.in. marek Dormeo, Delimano, Rovus, Walkmaxx, NutriBullet, Wellneo, Top Shop oraz Mango. Nasz model biznesowy składa się z 6 kanałów sprzedaży: sklepów stacjonarnych, 7 sklepów internetowych i kont Allegro, telemarketingu, Printu, B2B oraz sprzedaży telewizyjnej. Dowiedz się o nas więcej: https://www.studio-moderna.com/

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy