Supervisor Retail

Philip Morris Polska Distribution Spółka z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa koordynacja pracy punktów sprzedaży w centrach handlowych

  • Koordynacja zespołu odpowiedzialnego za przedstawianie konsumentom innowacyjnego produktu tytoniowego

  • Otwieranie i zamykanie punktów sprzedaży zgodnie z planami rozwoju biznesu

  • Wsparcie zespołu w procesie sprzedaży oraz przejścia konsumentów na bezdymne innowacyjne produkty tytoniowe

  • Zapewnienie i utrzymanie wysokiego standardu obsługi konsumenta

  • Przeprowadzanie szkoleń (produktowych, standardy obsługi)

  • Realizacja wraz z koordynowanym zespołem wyznaczonych celów biznesowych

Nasze wymagania

  • Masz min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży (mile widziane Retail i/lub otwierania punktów handlowych lub sklepów)

  • Nie poddajesz się w obliczu trudności - samodzielnie potrafisz rozwiązywać problemy, dążysz do realizacji wyznaczonych celów

  • Bardzo dobrze odnajdujesz się w nowych sytuacjach – chętnie podejmujesz wyzwania i uczysz się nowych rzeczy

  • Potrafisz podejmować decyzje na podstawie przeanalizowanych danych i faktów,

  • Doskonale zarządzasz swoim czasem pracy, potrafisz ustalać priorytety

  • Masz doświadczenie związane z zarządzaniem pracą rozproszonego zespołu sprzedażowego/obsługi klienta

  • Cechują Cię wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie posiłków w firmowej stołówce

  • karta lunchowa Sodexo

  • kafeteria benefitów

Poznaj nasze wartości

  • Rewolucyjne zmiany. Odważnie korzystamy z nauki i technologii.

  • Rozwój bez limitów. Uczymy się każdego dnia. Tylko od nas zależy w którym kierunku się rozwijamy i kim się stajemy.

  • Tworzymy przyszłość. Jesteśmy niezależni. Każdy z nas ma wpływ na to jak żyjemy, pracujemy i zmieniamy świat na lepsze.

  • W zespole siła. Działamy jak jedna drużyna. Tylko dzięki współpracy osiągamy tak niesamowite efekty.

  • Solidne fundamenty. Czerpiemy z naszej historii. Bazując na ponad 140 letnim doświadczeniu lepiej odpowiadamy na potrzeby klientów i pracowników.

  • Siła różnorodności. Stawiamy na różnorodność. Dzięki temu, że każdy z nas jest inny osiągamy więcej i stajemy się lepsi.

Twórz z nami historię

Cześć! Jesteśmy Philip Morris w Polsce i jesteśmy częścią Philip Morris International. Kiedy czytasz ten tekst my właśnie tworzymy historię – wdrażając nowe technologie budujemy przyszłość bez dymu tytoniowego.

Przewiń do profilu firmy