Logo Pracuj.pl

Supervisor - Utrzymanie Ruchu

DanfossO firmie

Danfoss

Chrzanowska 5

Grodzisk Mazowiecki

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie mechaniki, elektryki i automatyki
  • Kierowanie i organizacja pracy podległego zespołu w zakresie utrzymania ruchu.
  • Wsparcie zespołu przy usuwaniu awarii poprzez kontakt z dostawcami, producentami maszyn oraz serwisami
  • Planowanie przeglądów i nadzorowanie ich wykonania
  • Monitorowanie i doskonalenie KPI na podległym obszarze
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych
  • Zarządzanie procesem zakupów technicznych oraz magazynem części zamiennych
  • Zarządzaniem budżetem części zamiennych oraz serwisu.
  • Rozwój podległego zespołu oraz systemu utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki oraz techniki próżniowej
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy (własnego oraz podległych pracowników).
  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie zaangażowanie oraz proaktywne podejście do pracy

To oferujemy

Danfoss oferuje ciekawe i pełne wyzwań stanowisko w dynamicznie rozwijającej się organizacji. W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy Supervisora Utrzymania Ruchu. Jeżeli posiadasz odpowiednie kwalifikacje, to masz niepowtarzalną okazje dołączyć do zespołu specjalistów i współtowrzyć z nami inżynierię jutra! Czy jesteś gotów podjąć wyzwanie?

Danfoss – Engineering Tomorrow

At Danfoss, we are engineering solutions that allow the world to use resources in smarter ways – driving the sustainable transformation of tomorrow. No transformation has ever been started without a group of passionate, dedicated and empowered people. We believe that innovation and great results are driven by the right mix of people with diverse backgrounds, personalities, skills, and perspectives, reflecting the world in which we do business. To make sure the mix of people works, we strive to create an inclusive work environment where people of all backgrounds are treated equally, respected, and valued for who they are. It is a strong priority within Danfoss to improve the health, working environment and safety of our employees.

Following our founder’s mindset ‘action speaks louder than words’, we set ourselves ambitious targets to protect the environment by embarking on a plan to become CO2 neutral latest by 2030.

Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

Aktualne oferty pracodawcy
14254

Supervisor - Utrzymanie Ruchu, Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki