Logo Pracuj.pl

Supervisor w dziale Księgowości

KR GroupO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą podległego zespołu
  • kontrola i weryfikacja comiesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych
  • samodzielne przygotowywanie sprawozdań finansowych i współpraca z audytorami
  • nadzór nad sprawozdawczością do GUS i NBP
  • nadzór nad ewidencją środków trwałych/weryfikacja/inwentaryzacja, RMK

Nasze wymagania

  • 4-letnie doświadczenie w kontroli podatków VAT i CIT
  • doświadczenie w organizacji pracy podległego zespołu
  • biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • praca zdalna lub hybrydowa (biuro w Warszawie)
  • praca zespołowa, dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem
  • merytoryczne wsparcie zespołów eksperckich (Compliance, Tax i inne)
  • szkolenia i kursy zawodowe
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy
  • platforma rozwojową on-line (webinary, podcasty)
  • wsparcie psychologiczne
  • kafeteria benefitowa
  • owoce w biurze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą księgowo-podatkową o między-narodowym zasięgu. Nasze biura, poza Polską, są też w Czechach, Rumunii

i na Węgrzech.

KR Group to ponad 200 osób – księgowych, doradców podatkowych, a także specjalistów w zakresie kadr i płac.

Wśród ponad 300 naszych klientów dominują renomowane międzynarodowe firmy z różnych sektorów i branż. Zapewniamy im przemyślane rozwiązania księgowe, podatkowe, kadrowo-płacowe.

Supervisor w dziale Księgowości, Białystok