Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Supervisor with German - Lease Analyst

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 18.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dlaczego warto aplikować?

    • Szybko rośniemy - tylko w 2018 roku otworzyliśmy ponad 30 zupełnie nowych stanowisk, obecnie mając w zespole łącznie ponad 150 osób
    • Biuro w centrum Warszawy – pracujemy w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce vis-à-vis Dworca Centralnego
    • Perspektywa na przyszłość - ponad połowę stanowisk wyższego szczebla zajmują osoby promowane wewnętrznie
    • Energia i ambicja – dzięki wielu nowym projektom realizowanym dla naszych klientów budujemy swoją przyszłość poprzez ciągłą naukę

    Miejsce pracy: Warszawa
    2018/11/16

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie zespołem Lease Analysis, w tym szkolenie i motywowanie pracowników oraz kontrola ich codziennych zadań
    • Nadzór nad analizą dokumentów i umów dotyczących najmu powierzchni sprzedażowych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii
    • Tworzenie raportów z badań dotyczących najlepszych praktyk rynkowych w zakresie umów najmu
    • Śledzenie i utrzymywanie kluczowych terminów najmu
    • Kontrola faktur pod kątem głównych warunków zawartych w umowach
    • Codzienna współpraca oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem niemieckojęzycznym
    • Odgrywanie kluczowej roli w rozwoju biznesu poprzez proponowanie i wdrażanie efektywnych rozwiązań
    • Ocena postępów w realizacji założonych celów w oparciu o wskaźniki KPI

    Twój profil:

    • Chęć zdobycia swojego pierwszego doświadczenia w kierowaniu zespołem
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1) i angielskiego (min. B2)
    • Wykształcenie wyższe - preferowana prawo, administracja, zarządzanie, finanse i pokrewne
    • Doświadczenie w analizie dokumentów leasingowych będzie dużym atutem
    • Chęć rozwoju w obszarze analizy finansowej i prawa gospodarczego
    • Znajomość MS Excel w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym

    Oferujemy:

    • Szeroki zakres odpowiedzialności i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw
    • Codzienne wyzwania w dynamicznym świecie branży retail
    • Stabilne i długofalowe zatrudnienie
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
    • Przyjazne i pozytywne środowisko pracy oraz okazję do współtworzenia szybko rosnącego zespołu FRISTA