Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Supervisor Zespołu Sprzedażowego Contact Center z j. słowackim

CONFILOGI POLAND sp. z o.o.

6 966,038 383,43 brutto / mies.
  • Siłaczki 3/9, Ursus, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Siłaczki 3/9

Ursus

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Na co dzień zajmiesz się:

  • wspieraniem wszelkich działań Project Managera: od efektywnej koordynacji pracy zespołu po przygotowywanie raportów, rankingów, statystyk oraz prezentacji,

  • współpracą z działem szkoleń oraz z HR,

  • procesami onbordingowymi młodych adeptów.

Nasze wymagania

  • Do rzeczy! Idealnie wpasujesz się w #confilogiteam jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem, najlepiej w call center,

  • masz doskonale rozwinięte skille miękkie: rozumiesz ludzi na poziomie werbalnym i niewerbalnym,

  • znasz się na sprzedaży - to Twój chleb powszedni,

  • masz w sobie mix pierwiastków odpowiedzialnego analityka, myśliciela, wizjonera i inicjatora nastawionego na cel,

  • jesteś doskonale zorganizowany, terminowy i słowny,

  • płynnie, czyli w mowie i piśmie, posługujesz się językiem słowackim - będzie Ci potrzebny w pracy każdego dnia.

To oferujemy

  • Ty się angażujesz i w zamian otrzymujesz:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16/9-17,

  • możliwość pracy 100% zdalnej,

  • na okresie próbnym 5000 pln netto (UoP), po okresie próbnym Twoje wynagrodzenie wzrasta do 6000 pln netto (UoP + KPI's na UZ),

  • dofinansowanie do karty Multisport i Medicover,

  • pracę w biurze usytuowanym 5 min drogi od stacji kolejowej Warszawa – Ursus, a jeżeli jesteś zmotoryzowany pod biurem znajdziesz bezpłatny parking.

  • Czujesz, że w #confilogiteam czekamy właśnie na Ciebie? Daj się poznać! APLIKUJ!

  • www.confilogiteam.com

O nas

Praca w naszym dziale Contact Center oznacza przede wszystkim bycie non stop w sercu wydarzeń, więc jeżeli sprzedażowy harmider jest Twoim naturalnym środowiskiem, a do tego masz doświadczenie i charyzmę lidera - przekonaj się co zyskasz dołączając do #confilogiteam jako:

Supervisor Zespołu Sprzedażowego Contact Center z j. słowackim.