Oferta pracy

Supplier Development Engineer

DPM Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta – największego na świecie producenta maszyn budowlanych, w związku z rozbudową globalnego działu zakupów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Supplier Development EngineerNumer ref.: SDE/01/DPM/MG

Główne zadania:

  • Nadzór nad rozwojem dotychczasowych dostawców
  • Udział we wdrażaniu nowych uruchomień,nowych dostawców
  • Współpraca z Buyerami , Procurement Managerami
  • Analiza poziomu ryzyka współpracy z danym dostawcą
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości komponentów dostarczanych przez poddostawców
  • Uczestniczenie w procesie APQP i PPAP, współpraca z poddostawcami i wewnętrznymi inżynierami w celu rozwiązywania wszelkich problemów jakościowych
  • Przeprowadzanie audytów jakościowych u dostawców
  • Wdrażanie programów mających na celu rozwój jakości komponentów wytwarzanych przez dostawców

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 - letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość PPAP, APQP, FMEA, CP, SPC, 8D, PPM
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowych atutem
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz analityczne
  • Umiejętność zarządzania projektami, znajomość metodologii Lean/Six Sigma
  • Umiejętność organizacji czasu pracy i korzystania z nowoczesnych środków przepływu informacji, zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej spółce koncernowej
  • Możliwość realizacji kluczowych projektów w otoczeniu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju kompetencji pod okiem profesjonalistów
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy