Supplier Logistic Specialist

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-10-05
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2017-11-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GDY UŁAMKI SEKUND DECYDUJĄ O LUDZKIM ISTNIENIU, ROBIMY WSZYSTKO, ABY JE RATOWAĆ.

Autoliv jest czołowym dostawcą systemów bezpieczeństwa do samochodów osobowych. Odbiorcami produktów firmy są liczący się na świecie producenci aut, m.in. Opel, Ford, Mercedes, Volkswagen, BMW, Saab, czy Renault.

Autoliv w Polsce zlokalizowany jest w dwóch miejscach:

- zakład w Oławie zajmuje się produkcją i projektowaniem części tekstylnych poduszek powietrznych,

- zakład w Jelczu-Laskowicach odpowiedzialny jest za montaż pasów bezpieczeństwa i modułów poduszek powietrznych.

Misją Autoliv jest ratowanie ludzkiego życia, a realizację tych celów firma powierza doskonale wyszkolonej i kreatywnej kadrze. Jeśli dobro innych ma dla Ciebie znaczenie, odnajdziesz się w zespole Autoliv.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze stanowiskiem:
SUPPLIER LOGISTIC SPECIALIST
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Nr ref. LKO 9/2017

OFERUJEMY:

  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży automotive safety
  • Kantyna zakładowa z dofinansowaniem do posiłków
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne (m.in. „asertywna komunikacja w zespole”, „zarządzanie sobą w czasie”, „radzenie sobie ze stresem”, „budowanie autorytetu”, „sztuka prezentacji”, „komunikacja w zespole”; „zarządzanie zespołem”)
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Świadczenie świąteczne
  • Świadczenie wakacyjne lub dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży
  • Bony dla dzieci
  • Dofinansowanie do: karty MultiSport, biletów do kina, wejściówek do kręgielni w Brzegu, siłowni w Oławie i Jelczu-Laskowicach oraz rehabilitacji
  • Zniżki na bilety do teatru
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z basenu z osobą towarzyszącą w Oławie, Jelczu-Laskowicach lub Brzegu
  • Integracje oraz wycieczki firmowe
  • Możliwość dofinansowania nauki języków obcych (angielski/niemiecki)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie materiału do produkcji w oparciu o system SAP
  • Zapewnienie stałego monitoringu zapasów RAW (komponenty)
  • Wystawianie i follow up reklamacji logistycznych i obciążeń do dostawców
  • Komunikacja z przewoźnikami w zakresie terminowości dostaw
  • Realizacja postawionych celów dotyczących poziomu zapasów i terminowości dostaw
  • Przestrzeganie zasad 5S
  • Ciągłe doskonalenie procesów zamawiania, przepływu materiału, planowania produkcji i dostaw
  • Wykonywanie pracy zgodnie z ISO/TS 16949 I ISO 14001

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży motoryzacyjnej, będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (płynny w mowie i piśmie)
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Cechy osobiste takie jak: zdolności organizacyjne, dokładność, otwartość
  • Znajomość systemu SAP – moduł ECC oraz doświadczenie w branży automotive będzie stanowiło dodatkowy atut

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku Aplikuj.

W TYTULE WIADOMOŚCI PROSZĘ WPISAĆ NUMER REFERENCYJNY LKO 9/2017

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Na przesłanych dokumentach prosimy dopisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, D.U. nr 133, poz. 883).Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się