Ta oferta pracy jest nieaktualna od 147 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Supplier Quality Accurance - Opiekun Dostawcy

  • Złotoryja, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym i od ponad 50 lat produkujemy pojemniki transportowe i magazynowe. Naszą aspiracją jest optymalne spełnianie wymagań klientów należących w przeważającej części do kręgu producentów samochodów i ich dostawców. Dokonujemy tego dzięki zaangażowaniu i szczególnej motywacji, co pozwoliło nam zdobyć pozycję czołowego producenta w naszej branży.

    Do kontynuowania dynamicznego wzrostu i zoptymalizowania organizacji przedsiębiorstwa pilnie poszukujemy do naszej nowej lokalizacji w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Złotoryi osoby na stanowisko:

    Supplier Quality Accurance ( Opiekun Dostawcy )
    Miejsce pracy: Złotoryja

    Zadania:

    Pracownik delegowany jest do pracy nad różnymi projektami technicznymi z zakresu pojemników transportowych i magazynowych w sektorze motoryzacyjnym (automotive) i niemotoryzacyjnym (non-automotive). Towarzysząc naszym dostawcom i wspierając ich w obszarze produkcji naszych wyrobów odpowiada on za terminowość i przestrzeganie jakości oraz rozwój nowych dostawców.

    Wymagania:

    • Ukończenie z pozytywnym wynikiem studiów inżynieryjnych z zakresu budowy maszyn lub na podobnym kierunku specjalistycznym - alternatywnie wykształcenie techniczne z dalszą edukacją w kierunku zdobycia zawodu technika (M / K)
    • Doświadczenie w obszarze jakości oraz znajomość znanych metod oceny jakości
    • Co najmniej pierwsze doświadczenia praktyczne w obszarze zarządzania pojemnikami, produkcji nośników ładunkowych SLT-/ULT (technologie i procesy produkcji), w idealnym wypadku doświadczenie z zakresu Supplier Development
    • Pożądana jest dobra znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu użytkowania aplikacji MS-Office
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu CAD są wprawdzie pożądane, nie są jednak warunkiem objęcia stanowiska

    Oferujemy:

    • Indywidulane programy rozwoju osobistego
    • Wynagrodzenie stosowne do wyników pracy
    • Pewne miejsce pracy w będącym w dobrej kondycji przedsiębiorstwie
    • Przyjemność z opracowywania tematów i pomysłów natury technicznej oraz ich praktyczne realizacji
    • Analityczny i dobrze ustrukturyzowany sposób pracy
    • Umiejętność skutecznego komunikowania się

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. Ust. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)" za pomocą przycisku:

    lub listownie na adres:

    Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. sp. k

    ul. Krzywoustego 39

    59-500 Złotoryja

    Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.