Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Supplier Quality Assurance Specialist

JOYSONQUIN Automotive Systems Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Stacyjna 16, Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

JOYSONQUIN Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

Stacyjna 16

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój dostawców w celu zapewnienia wysokiej jakości komponentów, aktywnej redukcji kosztów i rzetelnego planu dostaw

  • Monitorowanie bieżących wyników jakościowych dostarczonych komponentów i inicjowanie niezbędnych działań w celu utrzymania wymaganego poziomi jakości

  • Wprowadzanie i nadzór działań korygujących oraz zapobiegawczych u dostawców

  • Nadzór nad przestrzeganiem wymagań Klienta w zakresie jakości kupowanych komponentów

  • Proces reklamacji do dostawcy

  • Zatwierdzanie komponentów do produkcji seryjnej, nadzorowanie zmian w procesie produkcyjnym dostawcy

  • Inicjowanie oraz nadzór nad procesem eskalacji dotyczącym dostawców

  • Ciągłe doskonalenie organizacji pracy i systemów kontroli

  • Prowadzenie i raportowanie statystyk dotyczących jakości łańcucha dostaw

  • Wizyty jakościowe i audyty u dostawców

  • Nadzór nad procesem obciążania dostawców kosztami złej jakości

  • Prowadzenie audytów wyrobu, procesu

  • Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Techniczne, Zarządzanie Jakością)

  • Min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

  • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość narzędzi jakościowych dla przemysłu motoryzacyjnego w tym APQP, PPAP, MSA, FMEA, SPC, analiza 8D

  • Znajomość wymagań norm IATF 14949, ISO 14001

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i inicjowanie rozwiązań

  • Posiadanie uprawnień audytorskich (audyt procesu wg VDA 6.3)

  • Znajomość narzędzi pomiarowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia i przewidywania

  • Terminowość i sumienność

  • Chęć samorozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Otwarte podejście do ciągłego doskonalenia we wszystkich obszarach pracy

  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, zaangażowanie

  • Prawo jazy kat. B

Mile widziane

  • Determinacja w dążeniu do celu

  • Duża samodzielność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed

  • Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport, kursy j. angielskiego

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

JOYSONQUIN jest kreatywnym przedsiębiorstwem z lokalizacjami w Niemczech, Polsce, Rumunii, Chinach i Meksyku. Tworzymy emocje w samochodowym wnętrzu za pomocą materiałów dekoracyjnych, takich jak drewno, skóra, metal, tworzywo sztuczne, folia i karbon.

Grupa JOYSONQUIN projektuje i produkuje estetykę, której można dotknąć - perfekcyjną i dopracowaną w najdrobniejszym szczególe. Dzięki pomysłom, takim jak funkcjonalne elementy dekoracyjne oraz innowacyjnym technologiom produkcji z powodzeniem wyznaczamy nowe standardy.

Przewiń do profilu firmy

To jest to idealne miejsce dla Ciebie!

Aplikacje bez podania oczekiwań finansowych nie będą brane pod uwagę.