Supply Chain Project Manager EMEA - Branża Fmcg

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-06-03
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2019-07-03)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Supply Chain Project Manager EMEA - branża FMCG
    Warszawa 33938/001

    Nasz klient to globalna firma FMCG. W związku ze zmianą w strukturach i reorganizacją procesów dedykowanych do jak najlepszego zarządzania projektami nowych wdrożeń i lansowań od strony łańcucha dostaw, poszukujemy doświadczonych, zmotywowanych kandydatów na regionalne stanowisko Supply Chain Project Managera.

    Informacje o kliencie

    Nasz klient to globalna firma FMCG.

    Opis stanowiska

    • Bieżące zarządzanie kompleksowymi projektami o różnej skali i zakresie, w obrębie łańcucha dostaw
    • Analiza i przygotowanie projektów, monitorowanie postępów w ich realizacji, komunikowanie ryzyka, proaktywne podejście w przypadku nieplanowanych sytuacji
    • Odpowiedzialność za zapewnienie terminowej realizacji projektów z zakresu zmiany produktów (w tym zmiany opakowań), wdrożeń nowych produktów, relokacji produkcji i innymi
    • Bliska współpraca z działami R&D, planowania, marketingu, zakupów, jakości i innymi, oraz z zewnętrznymi kontraktorami (produkcja kontraktowa, co-packing)
    • Zapewnienie właściwego przepływu informacji pomiędzy wszystkimi zaangażowanymi stronami

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne lub logistyczne
    • Certyfikat zarządzania projektami (np. metodologia Agile) będzie dużym atutem
    • 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami w firmie produkcyjnej, najlepiej w międzynarodowym, dynamicznym środowisku
    • Doskonałe zrozumienie procesów i kosztów produkcyjnych i logistycznych
    • Doskonałe zdolności analityczne i interpersonalne
    • Wysokie zdolności organizacyjne, motywacja i umiejętność pracy w zespole
    • Biegła znajomość j. angielskiego

    Oferujemy

    • Praca w blue-chipowej firmie FMCG w regionalnych strukturach
    • Możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji, w Polsce i za granicą
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, bonus, benefity

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców