Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Supply Chain Analyst

Menlo Electric S.A.

  • Puławska 2, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analizy rynkowe w obszarze supply chain m.in. analizy cen i dostępności komponentów fotowoltaicznych oraz powiązanych surowców, analizy cen i parametrów logistycznych

  • Wsparcie w procesie analizy i wyboru dostawców i negocjacji kontraktów zakupowych

  • Monitoring realizacji kontraktów oraz utrzymanie i rozwój bazy danych obszaru Supply Chain

  • Analizy w obszarze cash flow oraz zarządzaniu kapitałem obrotowym

  • Analizy rynkowe w obszarze popytu na poszczególne kategorie komponentów w Europie

  • Wsparcie w procesie budowy oferty handlowej, w tym analiza całkowitego kosztu zakupu

  • Wsparcie procesu sprzedażowego, w tym negocjacji z kluczowymi klientami

  • Współpraca z działem sprzedaży, marketingu, logistyki i finansów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub technicznym

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Samodzielność, zaangażowanie, nastawienie na rozwiązywanie problemów i realizacje celów

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku w szybko rosnącej firmie

  • Pozytywny wpływ na środowisko poprzez wspieranie rozwoju branży OZE w Europie

  • Przyjazną atmosferę pracy w centrum Warszawy oraz możliwość pracy hybrydowej

  • Pakiet świadczeń dodatkowych

  • Pakiet medyczny

  • Wyjścia integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Menlo Electric is the fastest-growing PV distributor in Europe with established sales to 20 countries. Menlo Electric focuses in its activities on providing its customers with components of the highest quality. It achieves this by building long-term relationships with valued global manufacturers, with whom it cooperates in the Polish and European markets.

Menlo Electric is the official distributor of Jinko, JA Solar, Risen, SolarEdge, FoxESS, Sungrow and member of R.Power Renewables Group with over EUR 150m in annual revenues.

Przewiń do profilu firmy