Oferta pracy

Supply Chain Business Partner

ManpowerGroup

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Głogowska 31/33

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

Myślisz o zmianie ścieżki zawodowej, ale bez robienia kroku wstecz? Takiej, która da Ci możliwość wykorzystania Twojej ekspertyzy, a jednocześnie pójścia w nowym interesującym kierunku?

Przeczytaj co mamy Ci do zaproponowania!

Jedną z usług w ramach ManpowerGroup jest oferowanie naszym Klientom

rozwiązań consultingowych w obszarze rekrutacji specjalistycznych do Ich zespołów.

Najprościej rzecz ujmując - łączymy firmy z różnych branż z Talentami, których potrzebują, aby odnosić sukcesy biznesowe.

W dzisiejszym świecie coraz bardziej dominuje przekonanie, że człowiek może być zastąpiony technologią. Natomiast zarówno my, jak i nasi klienci jesteśmy przekonani, że to właśnie na właściwych ludziach opiera się sukces każdej organizacji.

Dlatego my też właśnie na specjalistach opieramy naszą skuteczność! I stale wzrastamy rozbudowując nasze zespoły skupione wokół specjalizacji.

Nasze wymagania

Zatem jeśli TY:

• jesteś ekspertem w branży logistycznej/łańcuch dostaw

• wiesz, że potrzebujesz zawodowej zmiany, ale jeszcze nie sprecyzowałeś/aś w którym kierunku chcesz się rozwijać

• zastanawiasz się jaka branża ma przyszłość i duże perspektywy

• szukasz pracy dającej możliwość zachowania ustabilizowanych godzin pracy i zdrowego work-life balance

lubisz pracę z klientem

• doskonale czujesz się w swojej branży i obierając nową drogę zawodową nie chcesz stracić możliwości korzystania ze swojej ekspertyzy, którą budowałeś przez lata

• chcesz wspierać klientów korzystając z dotychczasowych doświadczeń jednocześnie rozwijając u siebie zupełnie nowe kompetencje

• chcesz otworzyć sobie nowe ścieżki rozwoju zawodowego w kierunku zawodu przyszłości.

Rozważ swój rozwój zawodowy w branży consultingowej! My Ci w tym pomożemy!

To oferujemy

Co możemy dać Ci MY:

• jesteśmy ekspertami rynku pracy – podzielimy się tą ekspertyzą!

wprowadzimy Cię w tajniki consultingu!

• nauczymy Cię jak partnersko pracować z naszymi partnerami biznesowymi

• prowadząc projekty rekrutacyjne dla klientów z Twojego obszaru specjalizacyjnego!

• nauczymy Cię pracy rekrutera i wyposażymy w nowe kompetencje potrzebne w branży rekrutacyjnej!

• stworzymy Ci szerokie możliwości rozwoju w naszych strukturach!

• zapewnimy pracę, w której nie tylko będziesz miał/a:

• stabilizację zatrudnienia - choć też, bo jesteśmy stabilną międzynarodową firmą z ponad 70-letnią historią, będącą dziś liderem w branży

• pracę zapewniającą rozwój – bo dbamy o to bardziej niż większość firm na rynku polskim

• ale poza tym wszystkim - trafisz do zespołu, który wesprze Cię w Twojej zmianie kierunku zawodowego – bo wszyscy „gramy do jednej bramki” i po prostu jesteśmy zespołem otwartych ludzi wspierających się nawzajem. I z otwartymi rękoma zaprosimy do naszego zespołu specjalistów takich jak Ty! Bo lubimy uczyć się od siebie nawzajem.

Co możemy RAZEM?

Wiesz czym jest „perfect match”?:)

Właśnie takim idealnym dopasowaniem możemy się stać 😊 Łączącym Twoje potrzeby zawodowe, rozwojowe i materialne z naszą misją i celem biznesowym – dając naszym Klientom to czego potrzebują, aby odnieść sukces! Ciężko o lepszą sytuację win-win-win, prawda?

Przynieś swoją ekspertyzę – my damy Ci naszą!

Zatem po prostu zaaplikuj i porozmawiaj z nami – porozmawiamy o tym, co możemy wspólnie dla siebie zrobić!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Przewiń do profilu firmy