Oferta pracy

Supply Chain Director

BIGRAM S.A.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Dyrektor

Jesteśmy jedną z największych polskich firm doradztwa personalnego, obecną na rynku od 1993 roku. Koncentrujemy się na rekrutacji top managmentu, managerów i kluczowych specjalistów dla najważniejszych obszarów rynku. Wspieramy naszych Klientów w zakresie oceny kompetencji i potencjału pracowników, w obszarze outplacementu, opracowujemy programy rozwojowe i prowadzimy szkolenia skierowane do branży HR. W swojej ofercie mamy także usługi z zakresu Employer Brandingu, w tym międzynarodowe projekty jak Global Management Challenge i Enactus. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Naszym klientem jest firma o zasięgu międzynarodowym, obecna w 50 krajach - producent i dostawca rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz. Organizacja jest w fazie rozwoju, inwestuje i rozbudowuje sieć dystrybucyjną. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: DK/SCD/0421

Supply Chain Director/ Dyrektor Operacyjny ds. Logistyki odpowiada za zarządzanie obszarami: planowanie i zarzadzanie zapasami, logistykę, magazyny, transport oraz dział obsługi klienta (kilkuset osobowy zespół).

Główne zadania na stanowisku:

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii logistycznych w obszarze wielobranżowego łańcucha dostaw, m.in. dystrybucji, magazynowania, transportu, obsługi operacyjnej,
  • Organizacja pracy poprzez zarządzanie podległymi procesami (mapowanie, tworzenie, optymalizacja, monitorowanie), narzędziami i strukturą organizacyjną obszaru,
  • Budowa, wdrażanie, monitorowanie wskaźników efektywności,
  • Optymalizacja kosztów dystrybucji i nadzór nad budżetem kosztowym,
  • Zarządzanie pracą ponad 100 osobowego zespołu (motywowanie, wprowadzanie działań mających na celu poprawę efektywności oraz rozliczanie efektów pracy).

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem supply chain o zbliżonej  skali: kilka tysięcy indeksów, kilkaset klientów,
  • Doświadczenie w obszarze planowania i zarządzania zapasami (zakupy, sourcing),
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozbudowanymi strukturami w obszarze supply chain (kilkadziesiąt, kilkaset osób),
  • Wysokie kompetencje analityczne i organizacyjne,
  • Silna osobowość, asertywność,
  • Umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku i firmie intensywnie rozwijającej się,
  • Wysoka dynamika pracy i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Nasz Klient gwarantuje:

  • Wysokie stanowisko w strukturach rozwijającej się organizacji i związaną z tym decyzyjność,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, benefity)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne