Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Supply Chain Manager

VALVEX S.A.

  • Nad Skawą 2, Jordanów
    Jordanów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

VALVEX S.A.

Nad Skawą 2

Jordanów

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrożenie generalnej strategii łańcucha dostaw w przedsiębiorstwie, w oparciu o model Lean Management,

  • Przygotowanie procedur operacyjnych i instrukcji pracy dla zespołów odpowiedzialnych za planowanie i zaopatrzenie produkcji,

  • Opracowywanie prognoz operacyjnych we współpracy z zespołami sprzedaży, obsługi klienta, marketingu. Dokonywanie przeglądów historycznych trendów sprzedaży, opracowywanie statystycznych modeli prognoz oraz ocena wyników prognoz,

  • Dostarczanie analiz takich jak zmienność sprzedaży i trendy sezonowe, opracowywanie strategii inwentaryzacji istniejących produktów, nowych produktów i optymalizacji produkcji,

  • Zarządzanie i monitorowanie zapasów i zamówień w trybie bieżącym,

  • Prowadzenie optymalizacja procesów łańcucha dostaw w celu uzyskania najbardziej opłacalnych materiałów we właściwych ilościach, we właściwej jakości, we właściwym czasie, we właściwym miejscu w fabryce,

  • Kierowanie działem zakupów w celu wybierania i zawierania umów z najlepszymi dostawcami na całym świecie oraz zarządzania szybkim rozwojem nowych komponentów przy jednoczesnym zapewnieniu wymaganej, najwyższej jakości,

  • Kierowanie działem logistyki w celu optymalizacji planowania materiałów, zamawiania materiałów i przechowywania zapasów,

  • Definiowanie i zarządzanie podległym budżetem operacyjnym oraz odpowiedzialność za poniesione koszty operacyjne,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami, firmami logistycznymi i innymi interesariuszami łańcucha dostaw.

Nasze wymagania

  • Tytuł magistra lub licencjata w zakresie łańcucha dostaw, ekonomii, inżynierii produkcji,

  • 5-10 lat doświadczenia w zarządzaniu łańcuchem dostaw w przedsiębiorstwie produkcyjnym,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, negocjacyjne i przywódcze,

  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, delegowania zadań i nadzorowania prawidłowego wykonywania prac przez podwładnych,

  • Umiejętność budowania relacji biznesowych opartych na zaufaniu,

  • Orientacja biznesowa i umiejętność rozwiązywania problemów, elastyczne reagowanie na nagłe zmiany,

  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

  • Zorientowanie na wynik,

  • Praktyczna znajomość metod i narzędzi Lean Manufacturing,

  • Znajomość standardów ISO oraz narzędzi logistycznych – ACD, CRM, DRP, ERP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z perspektywą ciągłego rozwoju,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do doświadczenia i posiadanych kompetencji,

  • Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych i innowacyjnych projektach,

  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia,

  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, pakiet socjalny.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

VALVEX S.A.

Valvex S.A. to czołowy producent armatury sanitarnej i instalacyjnej do sieci domowej. Niemal 100-letnie doświadczenie w produkcji armatury, własny dział konstrukcyjny i technologiczny, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę Valvex wśród najlepszych w branży. Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy doświadczonego menedżera ds. zarządzania łańcuchem dostaw, który pomoże nam sprostać wyzwaniom związanym z rozwojem spółki. Będziesz odpowiedzialna/y za opracowanie i optymalizowanie poziomu zapasów, zapewnienie sprawnego przepływu materiałów i towarów w ramach całego łańcucha dostaw przedsiębiorstwa. Będziesz pracować na co dzień z Zarządem spółki, a także wewnętrznymi działami odpowiadającymi za zamówienia, produkcję i logistykę, sprzedaż, obsługa klienta, marketing oraz zewnętrznymi partnerami i dostawcami.