Oferta pracy

Supply Chain Manager

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy produkcyjnej z branży automotive, działającej od wielu lat na rynku międzynarodowym, poszukujemy Kandydatów, na stanowisko: Supply Chain Manager.

Siedziba firmy: Strzelce Opolskie

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

• pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

• odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym

• dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie oraz koordynowanie pracy Działu Obsługi Klienta, Działu Planowania Produkcji oraz pracy Magazynu

  • Odpowiedzialność za prawidłowy proces pozyskiwania prognoz przyszłej sprzedaży oraz tworzenia średnio oraz długoterminowych planów produkcyjnych

  • Zapewnienie ciągłości pracy Zakładu poprzez zabezpieczanie zapasów surowców

  • Permanentna kontrola wielkości oraz wartości zapasów surowców oraz wyrobów gotowych

  • Branie aktywnego udziału w procesie określania strategii materiałowej Zakładu oraz w procesie planowania zapotrzebowania na moce produkcyjne

  • Zapewnienie optymalnego stosunku poziomu mocy produkcyjnych do zapotrzebowania klientów oraz strategii materiałowej

  • Kreowanie oraz koordynacja procesu zarządzania procesami dystrybucji oraz transportu

  • Zapewnienie optymalnego poziomu kluczowych wskaźników efektywności w zakresie controllingu logistycznego

  • Dbałość o jakość i środowisko zgodnie z wymogami norm i specyfikacji technicznych

Wymagania pracodawcy

  • Ukończone studia wyższe (preferowane z zakresu logistyki)

  • Wieloletnie doświadczenie na stanowiskach z obszaru zarządzania łańcuchem dostaw

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Bardzo dobra znajomość procesów logistycznych

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolności analityczne oraz przywódcze

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP

  • Doświadczenie w pracy w przemyśle motoryzacyjnym

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Szkolenia oraz możliwość zdobywania dodatkowych kwalifikacji

  • Wynagrodzenie dopasowane do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia zawodowego

  • Praca jednozmianowa, elastyczny czas pracy możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00

  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

  • Pracę w firmie o charakterze międzynarodowym ze zgranym i doświadczonym zespołem

  • Dogodna lokalizacja - łatwy dojazd samochodem zarówno z Opola jak i ze Śląska (bliskość autostrady A4)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Natalia Kotas-Rippel tel.: 512 496 759

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy