Supply Chain Manager / Kierownik ds. łańcucha dostaw

BARBORA POLSKA Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planujesz, monitorujesz i raportujesz wskaźniki jakościowe i ilościowe w obszarze łańcucha dostaw,

  • Opracowujesz strategię i estymację planów dotyczących dostępności asortymentu i ich realizację pod kątem sezonowości,

  • Budujesz i odpowiadasz za wdrażanie usprawnień w obszarze łańcucha dostaw (narzędzia, system informatyczny, sposoby estymacji dostaw),

  • Rozwiązujesz problemy wynikających z niekompletnych lub nieterminowych dostaw, proponujesz nowe źródła dostaw,

  • Bierzesz udział w planowaniu harmonogramów zamówień i dostaw,

  • Zarządzasz zespołem planistów,

  • Analizujesz i monitorujesz stany magazynowe i rotację asortymentu w magazynach w tym zarządzasz wartością zapasów, strat i przecen wynikających z nadmiernego zapasu,

  • Na bieżąco współpracujesz z zespołami odpowiedzialnymi za ofertę produktową, obszar magazynowania i kompletacji zamówień, marketingu i finansów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykazujesz samodzielność i elastyczność,

  • Nastawiasz się na realizację celów poprzez proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań,

  • Posiadasz pozytywne podejście do zmian i otwartość na nowe pomysły,

  • Dysponujesz dobrze rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi.

To oferujemy

  • Pracę, w której możesz realizować swoje pomysły :)

  • Unikalną okazję do zaangażowania się w budowę firmy na etapie jej powstawania,

  • Możliwość poszerzenia doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie, która po pierwszym roku działalności obecna jest już w 5 miastach na terenie Polski i dalej rośnie, na ciekawym i konkurencyjnym rynku e-commerce,

  • Możliwość własnego rozwoju wraz z rozwojem Barbora w Polsce,

  • Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i pakiet benefitów,

  • Miejsce pracy – Warszawa.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Tworzymy zespół BARBORA – ambitni entuzjaści, poszukujący nowych rozwiązań ułatwiających życie naszym klientom. Do każdego pracownika i klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego czas i dobrą energię.

Wśród nas każdy może rozwijać się, ulepszać nasze pomysły i rozwiązania. Wspólnie realizujemy naszą misję jaką jest zapewnienie wygody naszym klientom i pomaganie im w realizowaniu swoich potrzeb zakupowych: wygodnie, szybko i z uśmiechem.

Zostań częścią naszego zespołu i Ty!

Przewiń do profilu firmy