Oferta pracy

Supply chain manager/Kierownik łańcucha dostaw (k/m)

CB S.A.

  • Ozimska 2A, Chrząstowice (pow. opolski)
    Chrząstowice (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

CB S.A.

Ozimska 2A

Chrząstowice (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, nadzorowanie, rozwój i optymalizacja procesów zakupu, transportu i gospodarki magazynowej zgodnie z planami biznesowymi

  • Zapewnienie odpowiedniego stanu magazynowego wyrobów gotowych, półproduktów i surowców

  • Zarządzanie procesem doboru dostawców wg strategii zakupowej, nadzorowanie negocjacji z dostawcami surowców i usług (np. logistycznych)

  • Organizacja i optymalizacja łańcucha dostaw w celu zapewnienia płynnej produkcji i terminowych dostaw do klientów

  • Zarządzanie zespołami w tym rekrutacja i rozwój kluczowych kompetencji pracowników

  • Zarządzanie budżetem, ustalanie i monitoring wskaźników KPI oraz raportowanie do Dyrektora Operacyjnego

Nasze wymagania

  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku (min. B2 w mowie i piśmie)

  • Umiejętność strategicznego myślenia i pracy projektowej

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, analityczność, ambicja w dążeniu do celu

  • Zaawansowana znajomość środowiska MS Office, szczególnie Excel i Power Point

  • Gotowość do pracy w dwóch lokalizacjach Chrząstowicach i Ozimku, oddalonych od siebie 10 km

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę lub umowy B2B w międzynarodowej firmie będącej liderem w swoim segmencie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od wyników pracy

  • Ciekawą i pełna wyzwań pracę na prestiżowym stanowisku

  • Możliwość skorzystania z roweru lub elektrycznej hulajnogi na dojazdy do pracy

  • Benefity pozapłacowe (dopłata do prywatnej opieki medycznej Luxmed, dopłata do karty Multisport Plus, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie, dostęp do platformy szkoleniowej Dolineo, dostęp do pulpitu pracownika w programie Enova 365)

  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed

CB S.A.

Od przeszło 25 lat produkujemy i dystrybuujemy specjalistyczne materiały budowlane. Nasze marki to Corotop - folie i membrany dachowe, Secco – artykuły chemii budowlanej i Rednet – m.in. siatki podtynkowe z włókna szklanego. Od grudnia 2020 roku jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Ondura

Przewiń do profilu firmy