Oferta pracy

supply chain manager / kierownik logistyki

Abriga Polska Sp. z o.o.O firmie

Abriga Polska Sp. z o.o.

Staromiejska 8/12

Radom

Abriga Polska jest międzynarodową firmą w branży kosmetycznej, zajmującą się tworzeniem i dystrybucją marek beauty. Dystrybucja kosmetyków prowadzona jest wielokanałowo z dużym naciskiem na e-commerce. Najwyższą wartością jest dla nas nie tylko jakość produktów, ich bezpieczeństwo i zastosowanie, ale także obsługa klienta. Zapraszając osoby do współpracy się tworzymy zespoły składające się z osób zaangażowanych, ambitnych oraz otwartych na nowe wyzwania. Poszukujemy osoby, która swoim doświadczeniem wspomoże nas w drodze do doskonałości operacyjnej.

Główne zadania :

  • wprowadzanie efektywnych standardów i zarządzanie procesami zakupowymi oraz logistycznymi,
  • optymalizacja procesu łańcucha dostaw i logistyki,
  • tworzenie i stałe doskonalenie procesów operacyjnych opartych na najlepszych praktykach,
  • zwiększanie efektywności, wydajności i produktywności procesów logistycznych oraz magazynowych,
  • usprawnienie procesu planowania zakupu surowców,
  • wdrożenie odpowiedniego systemu do zarządzania procesami logistycznymi,
  • usprawnienie współpracy z działami wewnętrznymi oraz partnerami biznesowymi w zakresie realizacji zadań logistycznych,
  • usprawnienie zadań poszczególnych działów współpracujących z łańcuchem dostaw celem realizacji spójnych celów oraz wizji firmy,
  • opracowywanie budżetu zarządzanego obszaru, realizacja, kontrola i inicjowanie działań optymalizacyjnych,
  • bezpośrednia współpraca z zarządem firmy,
  • inicjowanie i wprowadzanie zmian prowadzących do doskonałości operacyjnej i optymalizacji kosztowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem łańcuchem dostaw,
  • zainteresowania i wiedzy dotyczącej nowych technologii specyficznych dla działalności w obszarze
    e-commerce,
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych (w tym łatwość w posługiwaniu się Excelem),
  • doświadczenia w pracy z systemem klasy ERP, WMS,
  • znajomości metodyk zarządzania projektami oraz optymalizacji procesów operacyjnych,
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • poczucia odpowiedzialności za powierzony zakres obowiązków oraz zarządzany zespół,
  • analitycznego myślenia, rzeczowości i inicjatywy.

W zamian oferujemy:

  • kontakty z nietuzinkowymi ludźmi,
  • ciągły rozwój i naukę nowych rzeczy,
  • dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań,
  • fantastyczną atmosferę pracy,
  • mnóstwo energii i ciekawych wyzwań,
  • a ponadto wiele dodatków w postaci pysznych owoców, aromatycznej kawy, karnetów sportowych i benefitów medycznych.

Administratorem danych jest Abriga Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Radom 26-600, Staromiejska 8/12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy