Oferta pracy

Supply Chain Manager

Michael Page

15 00020 000 brutto / mies.
  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór oraz koordynacja prac podległych obszarów

  • zarządzanie zespołem

  • analiza i optymalizacja przepływów wewnętrznych, rekomendowanie zmian mających na celu ich usprawnienie

  • utrzymanie i poprawa wskaźników operacyjnych firmy

  • tworzenie i realizacja strategii łańcucha dostaw

  • rekrutacja i rozwój kluczowych kompetencji pracowników

  • zbudowanie portfela lokalnych dostawców

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe z obszaru logistyki

  • min. 4 lata doświadczenia w zarządzaniu łańcuchem dostaw w firmie produkcyjnej

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP

  • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • doświadczenie w transferze produkcji

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji

  • pakiet benefitów

  • możliwość udziału w projektach i optymalizacji procesów

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna działająca w Polsce od ponad 20 lat.

Przewiń do profilu firmy