Oferta pracy

Supply Chain Manager

Devire O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Nasz Klient to międzynarodowa firma poszukująca wykwalifikowanego fachowca na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za zarządzanie łańcuchem dostaw w firmie produkcyjnej;
  • tworzenie i prowadzenie polityki materiałowej (zakupy, zarządzanie stanami magazynowymi, logistyka);
  • prowadzenie projektów usprawniających w obszarze SCM;
  • nadzór nad jakością wykonanych operacji;
  • odpowiedzialność za tworzenie i zarządzanie budżetem departamentów;
  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem;
  • odpowiedzialność za budowę i rozwój zespołu;

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w łańcuchu dostaw lub logistyce, zwłaszcza w środowisku produkcyjnym (doświadczenie w firmach technicznych będzie dodatkowym atutem);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • silne i rozwinięte kompetencje managerskie w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP;
  • orientacja na cel, podejście do podejmowania decyzji
  • gotowość do wyjazdów (30% praca mobilna).

Oferta:

  • możliwość pracy dla dużej organizacji o rozpoznawalnej marce;
  • dużo możliwości rozwoju osobistego
  • szansa na zbudowanie i zarządzanie zespołem – docelowo na stanowisku dyrektora łańcucha dostaw;
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i dodatkowe benefity.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy