Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Supply Chain Manager

Spark and MortarO firmie

  • Poleczki 35, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Spark and Mortar

Poleczki 35

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem magazynowania i dystrybucji oraz monitorowanie jakości usług zewnętrznego operatora logistycznego;

  • Bieżąca współpraca ze spedytorami i przewoźnikami w celu zapewnienia płynnego procesu przyjęć towarów do magazynu;

  • Bieżąca analiza kosztów logistycznych;

  • Zapewnienie prawidłowego stanu magazynowego, forecastowanie zapotrzebowania/zamówień;

  • Przygotowywanie i przetwarzanie dokumentacji importowej zgodnie z przepisami celnymi;

  • Współpraca z Agencją Celną, Urzędem Celnym i Skarbowym, monitoring taryf;

  • Sporządzanie, raportów, zestawień, analiz w programie Excel;

  • Optymalizacja procesów logistycznych poprzez działania minimalizujące koszty operacyjne.

Nasze wymagania

  • doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi operatorami logistycznymi

  • zaawansowana znajomość Excel,

  • doskonałe umiejętności analityczne oraz praktyczne ich wykorzystanie w rozwiązywaniu problemów,

  • doświadczenie w obszarze logistyki w firmie o profilu sprzedażowym B2C (najlepiej e-commerce) Polska i UE,

  • wykształcenie wyższe - absolwent Logistyki lub Zarządzania,

  • zdolność do praktycznego stosowania metod analizy kosztów i jakości w obszarze logistyki,

  • wykazywanie chęci inicjowania zmian popartych praktycznymi doświadczeniami w implementacji nowych rozwiązań w obszarze logistyki oraz wprowadzania usprawnień w istniejących procesach,

  • łatwość poruszania się w środowisku cyfrowym,

  • znajomość procedur prawnych z zakresu logistyki,

  • umiejętności negocjacyjne i analityczne,

  • znajomość przepisów dotyczących ceł na rynku unijnym będzie dodatkowym atutem,

  • dynamika i chęć do podejmowania inicjatywy,

  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • wynagrodzenie, w zależności od Twojego doświadczenia

  • budżet na rozwój (szkolenia i konferencje)

  • elastyczny tryb pracy – w zależności od naszych ustaleń praca może być częściowo zdalna, w elastycznych godzinach, lubimy i często pracujemy w trybie Home Office

  • jeżeli interesuje Cię branża zdrowotna i lubisz pracę na wielu projektach jednocześnie, to praca w Spark and Mortar daje wiele szans i możliwości rozwoju

Jesteśmy zespołem Spark and Mortar. Naszym głównym zadaniem jest tworzenie i wprowadzanie na rynek e-commerce marek i produktów z branży wellness. Pracujemy nad własnymi markami suplementacyjnym (np. WIMIN allwimin.com, from Plants fromplants.me), portalami o tematyce zdrowotnej (jesteśmy właścicielami portalu Hello Zdrowie hellozdrowie.pl) jak i dla marek z portfolio grupy USP Zdrowie.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby dynamicznej, posiadającej umiejętności analityczne i skierowanej na jakość i minimalizację kosztów operacyjnych. Cenimy zaangażowanie i wyjście z inicjatywą. Stawiamy na ludzi, którzy umiejętnie zarządzają swoim obszarem pracy oraz śmiało stawiają czoło wyzwaniom. Takimi też jesteśmy. Jeśli uważasz, że sprostasz tym wymaganiom oraz posiadasz praktyczną znajomość przepisów prawa z zakresu logistyki i ceł, zapraszamy do rozmowy!

Przewiń do profilu firmy