Logo Pracuj.pl

Supply Chain Project Manager

Autohero Polska Sp. z o.o.O firmie

Autohero Polska Sp. z o.o.

Jagiellońska 88B

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami z użyciem nowoczesnych technik i narzędzi w obszarze refurbishmentu i logistyki
  • Analizowanie złożonych procesów oraz efektywne prezentowanie wniosków
  • Współpracowanie i konsultowanie projektów z wewnętrznymi klientami
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi i przyszłymi dostawcami usług
  • Efektywna organizacja działań w prowadzonych projektach
  • Optymalizowanie istniejących procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne oraz nauki ścisłe
  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość narzędzi zarządzania projektami (warunek konieczny)
  • Chęć ciągłego doskonalenia powierzonych procesów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności personalne
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy
  • Proaktywność w budowaniu rozwiązań i eliminacji problemów
  • Biegła komunikacja w języku angielskim (min. B2)

Mile widziane

  • Certyfikacja PRINCE2, PMP, IPMA
  • Ukończenie kursów z zakresu Lean Manufacturing

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Odpowiedzialne stanowisko mające kluczowy wpływ na kształt i sukces firmy, która zmienia strukturę całego rynku
  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 5.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres. W Polsce posiadamy również flagowy showroom znajdujący się w hali kultowej fabryki FSO.

Opis stanowiska

AUTOHERO poszukuje doświadczonego i analitycznego eksperta, który dołączy do nas na stanowisko Supply Chain Project Managera, wspierając nas w dynamicznym rozwoju marki w Polsce. Twoją główną rolą będzie wsparcie w zarządzaniu całością procesów związanych z naprawami oraz przygotowaniem do sprzedaży samochodów używanych oraz ich transportem krajowym. Będziesz również wspierał budowę własnego centrum napraw i przygotowania przedsprzedażnego aut oraz własnej floty. Jeżeli posiadasz doświadczenie w, zarządzaniu i optymalizacji procesów oraz stałym zwiększaniem efektywności prowadzonych działań - dołącz do nas i razem z nami zmieniaj rynek!

Supply Chain Project Manager, Jagiellońska 88B, Warszawa