Supply Planner Intern

Staples SolutionsO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

Mówisz biegle po angielsku? Jesteś gotów rozpocząć karierę w Supply Chain, ale nie masz wymaganego doświadczenia? Nie martw się – nauczysz się u nas! Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy entuzjastycznego kandydata, zmotywowanego do rozwoju kariery w Łańcuchu Dostaw.

Obowiązki:

• Codziennie składanie zamówień zgodnie z ustalonymi wymogami i warunkami

• Monitorowanie wydajności dostawców

• Reagowanie na niskie stany zapasów magazynowych

• Współpraca z dostawcami wedle przyjętych standardów w organizacji

• Zatwierdzanie procesu dostaw oraz wyjaśnianie nieścisłości dotyczących zamówień

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zdolności analityczne oraz dbałość o szczegóły

  • Umiejętność pracy w szybkim środowisku i dynamicznej organizacji

  • Biegłość w obsłudze MS Excel oraz innych aplikacji pakietu Microsoft

  • Zorientowanie na pracę w zespole oraz otwarty umysł

To oferujemy

  • 3-miesięczny płatny staż

  • Mentora, który wprowadzi Cię w świat technologii i biznesu

  • Nowoczesne biuro w Olivia Business Center w Gdańsku

  • Elastyczne godziny pracy

Staples Solutions

Staples Solutions to o wiele więcej niż spinacze do papieru i długopisy. Dostarczamy naszym klientom produkty oraz kompleksowe rozwiązania, niezbędne w ich miejscu pracy.

Część handlowa Staples Solutions, zwana Staples Advantage to kilkanaście lat systematycznego rozwoju biznesu, wspieranego w Polsce przez ponad 100 osób odpowiedzialnych za rozwój sprzedaży oraz najwyższą jakość obsługi Klienta. Ponadto w 2015 roku otworzyliśmy w Gdańsku Centrum Kompetencji mieszczące się w kompleksie Olivia Business Center i świadczące usługi w zakresie IT, Łańcucha Dostaw, Finansów oraz Zarządzania Danymi.

Dołączając do Staples będziesz miał możliwość udziału w procesie transformacji biznesowej. Być może już przeczytałeś/łaś o zakupie Staples przez Lyreco; https://www.staples.eu/news/detail/news/staples-solutions-and-lyreco-sign-agreement-to-sell-norwegian-swedish-danish-german-austrian-and/

Jeśli chciałbyś/łabyś uczestniczyć w tej ekscytującej biznesowej podróży, możemy zagwarantować, że staniesz się częścią wspierającej, ambitnej i dynamicznej organizacji, stwarzającej wiele możliwości rozwoju zawodowego.

Dążymy do stworzenia środowiska pracy, które odzwierciedla różnorodność naszych pracowników i klientów oraz uwzględnia i wspiera ich indywidualne potrzeby.

W Staples dbamy o naszych pracowników i chcemy mieć pewność, że wszyscy są bezpieczni w obecnej epidemicznej sytuacji. Tam, gdzie pozwalają na to obowiązki, pracujemy teraz w domu, a wszystkie nasze rozmowy kwalifikacyjne odbywają się online.

Brzmi dobrze? Zachęcamy do aplikacji i zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami.

Przewiń do profilu firmy